Д-р Уалит и 3D- за пола на бебока в 12 г.с

  • 3 173
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 131
Привет на всички.
Очаквам второ детенце-първото родих преди 10 години,бях малка(20 годишна) и изобщо не се суетях както сега  Laughing Имам си момченце,а сега отчаяно желая това детенце да е от моя пол (не мога да си обясня защо)
В 12 г.с съм и смятам да отида при  д-р.Уалит на 3D да видим какъв ще е пола на бебето.Обадих му се-той каза,че вече може да се види пола.
Искам да ви попитам някой ходил ли е при него в 12 г.с или по-рано и дали е познал,изобщо може ли да се види нещо???  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 2 883
Няма да е сигурна информацията. Половите органи не са се оформили докрай.Виж филмчетата на Дискавъри как се оформя пола Wink
Може да предположите само на 50% Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 2 056
Не знам за твоя доктор, но моя видя пола на бебето в 13 г.с. на 2д ехограф. Всичко зависи от позицията му и дали ще успее да го "издебне" да го огледа добре.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 524
Принципно е възможно да се види пола, но на твое място бих си записала час след 14-та г.с. - тогава специалистите по фетална морфология виждат пола и в 99 процента не бъркат.

# 4
  • Мнения: 80
В 12 г.с съм и смятам да отида при  д-р.Уалит на 3D да видим какъв ще е пола на бебето.Обадих му се-той каза,че вече може да се види пола.
Искам да ви попитам някой ходил ли е при него в 12 г.с или по-рано и дали е познал,изобщо може ли да се види нещо???  newsm78
Не съм ходила при въпросния доктор,но по принцип знам,че половите органи се формират още в 11г.с..Успех  Peace !

# 5
  • Мнения: 9 814
Защо бързаш толкова да разбереш пола на бебето? Разбирам те, че искаш момиченце, но ако пак е момче какво ще направиш? Не е ли по-добре да е живо и здраво!

# 6
  • Мнения: 1 336
Дано да ти е момиченце! Няма нищо по-силно от връзката майка и дъщеря.
Аз съм бременна с момченце - мъжът ми много искаше момче ..... и е много щастлив!
Аз също много се радвам разбира се, но бих искала да имам и момиче един ден.
Има си неща, които само жените ги разбираме  Wink

# 7
  • Мнения: 400
В 12 с може да се предполага пол.Аз ходя при Давидков и в 12 с.предположи,че е момиче,в 14с потвърди PeaceОт там,до сега всички лекари,които са ме гледали-всички казват-момиче.Но категорично не може да се каже в 12с.Изчакай поне 14с ,за да си сигурна.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ехографа на Давидков и в Майчин дом са истински и със страхотна резолюция. този на Уалид е някакъв китайски боклук, дето нищо не познава с него. При положение че другите два ехографа видяха че и измериха пишока на бебо, този на Уалид го изкара момиче.И как няма, като то всичко беше адски замазано. #Cussing out Не ходи при него. И 12 седмица е много рано.Изчакай до 15та поне.

# 9
  • Мнения: 2 616
При Давидков ще ти познаят пола, обаче не обръщай внимание на арогантността и мърморенията му по адрес на колегите, такъв си е. Уточнете и цената на прегледа преди самия преглед, защото има навика да променя цените в хода на разговора без оглед на официалния ценоразпис.

# 10
  • София
  • Мнения: 408
На мен в 13 г.с доктора категорично ми каза, че ще е момиче. Този при който ти ще ходиш не съм го чувала. Аз ходих при Марков  Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 576
При Давидков ще ти познаят пола, обаче не обръщай внимание на арогантността и мърморенията му по адрес на колегите, такъв си е. Уточнете и цената на прегледа преди самия преглед, защото има навика да променя цените в хода на разговора без оглед на официалния ценоразпис.

Да, това и аз го потвърждавам.Внимавай с него. Като си записваш час кажи че искаш да е само за пола ,защото ще ти измисли още 1000 неща и ще ти свали кожата.И се абстрахирай от приказките му.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Може да се види по принцип /не коментирам за конкретния лекар, защото нищо не ми говори/, но не със сигурност. При мен на следващия преглед се оказа обратното  Wink

# 13
  • Мнения: 257
АЗ СЪМ ХОДИЛА В 12гс НА 4D, НО НЕ ПРИ Д-Р УАЛИТ  И НАИСТИНА ПОЗНАХА ПОЛА НА БЕБО Peace

# 14
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
В 12 г.с. бях на контролен преглед на съсем обикновен 2D ехограф. Доктора ми каза, че всичко е наред и ще имам момче. Тогава не му хванах вяра, но се оказа прав.

Общи условия

Активация на акаунт