Стоки за новородено

  • 1 060
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте!
Бихте ли ми дали координати на магазини със стоки за новородено с възможно по-ниски цени? Благодаря!

# 1
  • Мнения: 950
За кой град става дума?

# 2
  • Мнения: 622
Има във всички детски магазини

# 3
  • Мнения: 181
За София: магазин-фабрика "Даяна и Ники". Намира се в квартал "Хаджи Димитър" на кръстовището на улиците "Ильо войвода" и "Кочо Честименски"

# 4
За София става въпрос.

# 5
Благодаря ти, Магариту, за отговора!

# 6
  • Мнения: 4 668
Штъркел на бул. Стамболийски чувам , че е евтин магазин .
Според мен в Джъмбо има много стоки за новородено и са на много добри цени  , а и на едно място Peace

# 7
  • Мнения: 56
Штъркел - евтино и качествено!
Джъмбо - евтино, но некачествено (за дрешки)!

# 8
  • Мнения: 817
А в Штъркел българси стоки ли се продават?
А за Джъмбо съм съгласна - нищо не съм купувала от там, ама и с просто око си личи, че стоките им не стават и се отказах да взимам дрешки за бебето от там.

# 9
А къде се намира джъмбо?

# 10
  • Мнения: 4 668
А къде се намира джъмбо?
Джъмбо е на бул.България , на реда на БИЛА , ако се сещаш  Grinning На самият булевард е - вижда се .

Има всичко - от кошарки и шезлонги , до шишета , лигавници , всякакви бебешки играчки , има примерно буйки по 3 лв.  Laughing , бебешки хавлийки ...
Има и много дрешки - бодита , гащеризони и т.н

Смятам , че няма да сбъркаш , ако го посетиш  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 1 524
Определено Джъмбо - бодита за по 4лв, просто не взимай със щампа, кошарки столчета. Има доста стоки на Чико, Фишер прайс и други признати марки - цените са с поне 30 процента по-ниски. За дрехите, освен бодита, друго не съм купувала. Буйки взимам от там, още не ходим, но на седмица губим по един брой, та не се ядосвам. Посети го.
За възраст от 0-3месеца не взимай нищо,  просто мое мнение - още края на първия месец ще са ви малки нещата. В момента сме на 8 месеца, а бодитата, които ползваме (купени от там) са за 1годишни.
Друго изгодно е да дебнеш намаленията по скъпите магазини.
Лека бременност и безпроблемно раждане.  Peace

# 12
Много благодаря на Pipinka i Meqqyv за отговорите и за пожеланията! Ще посетим Джъмбо!

Общи условия

Активация на акаунт