откакто съм бременна все по рядко правим секс

  • 3 506
  • 44
  •   1
Отговори
Здравейте и от мен  Sad през март месец правехме годеж и няколко дена след това съм забременяла Laughing най-хубавото нещо което някога ми се беше случвало. Вълнението и на двама ни беше голямо Simple Smile, но от тогава се появи друг проблем все по рядко правим секс и то ако аз си поискам тои дори не се и сеща а да не говорим че понякога ми и отказва Embarassed С това скандалите между нас станаха по чести и аз започнах да си мисля че тои си има друга .Моля ви кажете ми вие имали ли сте го този проблем и според вас на какво се дължи ,че нещата са толкова сериозни чак се замислям дали това е човека за мен.

# 1
  • Мнения: 2 478
И ние рядко правихме секс през бремеността ми.
Първите 3 месеца,гинеколога ни го забрани,а след това мъжа ми си имаше своите страхове относно бебето.
Но за повечето мъже това е нормално.За тях бременосттта е неизвсетно и те се страхуват за малкия човек вътре.
Колкото и да е глупаво си мислят,че могат да го наранят.
Не се притеснявай,не си мисли глупости.А и с натежаването на килограмите и твоите сексуални желания ще изчезнат.

# 2
  • Мнения: 2 197
Не се притеснявай,не си мисли глупости.А и с натежаването на килограмите и твоите сексуални желания ще изчезнат.
Това последното е голяма глупост. Ние правихме секс до 7-мия месец. Последния месец чак го хвана страх и изкарахме 1-2 седмици до раждането (тя се роди по-рано) и докато ми спрат лохиите без секс. Но категорично заявявам, че желанието ми не е изчезвало!
Може би за някои мъже е нормално, но определено не е правило за всички.
Все пак не си създавай излишни притеснения, по-добре просто го попитай какъв е проблема - дали се страхува за бебето или просто не може да те възприеме с коремче.

# 3
  • Мнения: 199
Някои мъже се притесняват, че могат на навредят нещо на бебето и стават по-пасивни в сексуално отношение - при нас случая беше такъв.
Съветвам те да поговорите сериозно по въпроса и да си изясниш истинската причина.

А как стояха нещата преди да забременееш?

И защо стигате чак до скандали?

# 4
  • София
  • Мнения: 39 745
За цялата ми брем.  - само 2 пъти сме правили секс.
В началото имах проблеми, лекарката забрани. Мъж ми се притеснява, нормално е. Не, че не съм имала ищах, по едно време много ме бяха подгонили хормоните.
Поговорете, не боли. А и от личен опит - нищо няма да ти стане ако изчакате малко.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И ние бяхме така, като след 4-5 месец съвсем спирахме (и с двете бременности).

# 6
  • Мнения: 3 423
Както казва свекър ми, едно бебе, за да расте
в корема, трябва редовно да се полива. Намери
любовник, ако мъжът ти се опъва, не се изоставяй.

# 7
  • Мнения: 2 309
Цитат
Както казва свекър ми, едно бебе, за да расте
в корема, трябва редовно да се полива. Намери
любовник, ако мъжът ти се опъва, не се изоставяй.

Мъдра мисъл ooooh!

# 8
  • Мнения: 804
И моя мъж се притесняваше постоянно и секса през бременноста беше мит за мен. След 5-ия месец хич. А моите хормони ме побъркваха, имах голямо желание Blush Изпокарахме се и ние, но накрая след раговори се разбра, че просто се страхува и явно мисълта му е все насочена към бебето в корема ми, става като психическа бариера. Така че най-добре си поговорете и си изяснете причине. Разбирам колко ти е гадно, но да се надяваме, че след раждането нещата ще си додат на място.

# 9
  • Мнения: 16
Ние до последно правехме секс и 12 часа преди да родя го направихме отново.

# 10
  • Sf
  • Мнения: 978
Най-вероятно мъжът ти се притеснява от това, че си бременна. Не се карай с него, а поговорете.

Знам, че ти е трудно, защото хормоните ти в момента сигурно не те правят най-спокойното създание. Обаче тепърва ви предстои да водите разговори - след раждането на бебето също не е лесно.

И недей да мислиш, дали това е човекът, поне до навършване на 2 г. на детето. Просто се постарай да си забраниш тези мисли - нито си в позиция за такива неща, нито си достатъчно адекватна, че да вземеш премислено решение.

# 11
  • Мнения: 111
С мъжът ми правихме секс до последно. Най- добре поговорете сериозно, изяснете си какво го притеснява, успокои го, че няма нищо лошо.

# 12
  • Мнения: 554
........................ чак се замислям дали това е човека за мен.

 Извинявай, но само заради секса ли се замисли, то верно е важен, но няма ли и други важни неща във вашата връзка newsm78 Така написано за мен излиза, че сте заедно само заради секса, няма ли секс и айде... това ли е подходящия човек newsm78 Някои мъже са много чувствителни и се страхуват да не навредят на бебето, можеш просто да поговориш с него и да му обясниш, че няма такава опасност. Аз лично през 9-те месеца не съм правила секс нито веднъж, доставях удоволствие на мъжа си, но само толкова, след един аборт много ме беше страх да не стане нещо на бебка, може да е глупаво за някои, но аз предпочетох да се пазя от всичко. Та както виждаш жива и здрава съм и нищо не ми е станало като не съм правила секс и ти ще оцелееш Grinning

# 13
  • Мнения: X
Правихме секс до 3-тия месец. После може би като започна да ми личи на него му мина желанието...каза ми обаче че се притеснява и му е странно....е не се сърдя, разбираемо е все пак. После пък към 7-мия месец на мен ми изчезна желанието. Абсолщтно даже дори не си го помислях Peace Незнам защо...неловко ми беше някак си и...може би за това.

# 14
  • Мнения: 1 334
Споко Simple Smile
И при нас беше подобно; просто най-вероятно мъжа ти се страхува да не ... повреди нещо Simple Smile

Ако само това те кара да мислиш за друга - недей! Наистина мъжете също изживяват по свой си начин бременността на жена си, притесняват се, опитват се да са грижовни - едни успяват, други само си се стараят ...

Опитай се да не се палиш толкова, разбирам че липсата на секс е изнервяща и според мен това, което можеш спокойно да правиш е да си искаш когато и колкото ти се прави. И да не ти пука че "само ти искаш", ако мъжа иска - той действа, а не чака ти да познаеш по цвета на миризмата, че той иска секс. Така че действай и му обясни че не може да нарани бебето ако е внимателен, а теб липсата на секс те изнервя и ако нещо вреди на бебето то това е изнервена мама  Naughty

При нас - имах едно прокървяване, което го сдуха много яко (то и мен де), после нямаше особено желание -> скандали яко....... и минахме на орален секс  Wink .

Общи условия

Активация на акаунт