Възглавничка за пътуване - каква?

  • 6 196
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Слагате ли на детето възглавничка за пътуване, която да му поддържа вратлето? Моята дъщеря (на 2 год.) напоследък заспива в столчето си и главата й клюмва напред и се поклаща при маневрите на колата, много неудобно ми се струва като я гледам.
Затова мисля да й купя, помогнете ми обаче каква да бъде и от къде да я купя? Ако някой е ползвал, моля да сподели  Praynig В нета намерих няколко вида, но не пише за колко годишни деца са  newsm78

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Ами не съм убедена колко вършат работа. И моят син е на 2,6г., купихме една (от тези с животинките от двата края), после друг вид-еми и с двете клюмва главичката. Ако някой е открил "работеща" и нея ще купя Peace

# 2
  • Мнения: 651
Имаме надуваема, ама не се"хваща" в столчето, не знам дали ме разбирате...между страниците около главата-не влиза. За мене е идеална обаче!  Wink Лошото е че аз съм шофьора.
Мисля че за малчовците от тези с детските размери ( от плат и с пълнеж) е най-добре, дори да клюма малко главата, все е по-добре от нищо. Гледала съм в един магазин за спално бельо срещо Медицинска Академия, ама предполагам ги има във всички подобни магазини. Не съм взела още, но със сигурност ще купя съвсем скоро преди отпуските.

# 3
  • Мнения: 404
А не запарват ли на врата тези възглавнички? Отдавна ги гледам, но като си представя, че в някоя горещина ще му омотая около врата този "шал" и се отказвам.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Запарват, освен, че не вършат работа hahaha И при нас едната е надуваема-аз съм ползвала такава и вършеше работа, но за детето-не.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Момичета, в последния момент купихме една от ОМВ бензиностанция. Имаше крави и жирафчета, много сладки. Плюшени, вътре с пълнеж. Отзад на врата няма пълнеж, само отстрани и според мен на малката й беше много удобно.

# 6
  • Мнения: 1 494
Аз съм виждала, но са отвсякъде с пълнеж. Очертава ни се път и е добра идея. Защо не сте доволни? Да не би отзад да се опира в облегалката и да натиска главата напред?
Ние сме само със седалка в колата, няма облегалка зад гърба...

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Аз съм виждала, но са отвсякъде с пълнеж. Очертава ни се път и е добра идея. Защо не сте доволни? Да не би отзад да се опира в облегалката и да натиска главата напред?
Ние сме само със седалка в колата, няма облегалка зад гърба...
Аз съм от доволните, но все пак ще добавя, че наистина се изпотява малко вратлето, ама моята Руми се поти и на гърба, а там няма възглавница, така че не вярвам да е от нея. Ако ми легне пък в скута става вир вода, така че за мен това е решението. Peace

# 8
  • Мнения: 1 494
Днес вече я купих. Когато я приложа ще докладвам. Моето дете също много се поти, така, че така или иначе го имам в предвид. Изглежда ми удобна, ще си купя и аз, въпреки, че вече не мога да спя по време на път...  Confused

Общи условия

Активация на акаунт