избор на рокля

  • 835
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте момичета, имам нужда от помощ. Искам да си купя къса черна рокля, на сватба съм юни месец. Проблемът е, че незнам точно какъв модел ще отива на фигурата ми. Наскоро родих, почти си върнах килограмите, но в раменете и гърдите съм си по-едра. Иначе съм 1.60 висока и 53 кг., ханша ми е тесен и краката слаби. Много съм объркана, обикалям магазините и нищо не мога да си избера. Помогнете ми със съвет, ако имате някаква идея. Благодаря Ви. newsm78

# 1
  • Мнения: 2 161
Купи рокля,която ще привлече вниманието върху най-добрата частот тялото ти-краката.

# 2
# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Купи рокля,която ще привлече вниманието върху най-добрата частот тялото ти-краката.
напълно съм съгласна Peace

# 4
  • Мнения: 342
Купи рокля,която ще привлече вниманието върху най-добрата частот тялото ти-краката.
Peace

# 5
  • Мнения: 1 316
Ооо, този сайт не съм го забелязвала досега, но има доста сполучливи модели... и са на добри цени. Ще си поръчам някой път нещо...

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Щом областта на раменете и гърдите е проблем, има вариант и за тях - рокля с ръкави, които да крият ръцете и раменете + подходящо деколте, което да подчертае бюста  Wink
Къса - за де се виждат и краката!

# 7
  • Мнения: 1 733
Всички знаем за този сайт! Стига вече със скритата реклама!
А по темата - къса рокля, голямо деколте, лек ръкав.

Общи условия

Активация на акаунт