Къде във Варна продават хубава качествена козметика за лице???

  • 5 445
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Става въпрос за коректо и фон дьо тен ???newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Какво разбираш под качествена  newsm78 селективна или по-масова ...

# 2
  • Мнения: 33
"Dolce Vita"  на Главната улица преди Българска кухня (BMS)
"Таис" на площада пред съда и в "Central Plaza"
"Gallery" зад хотел "Мусала"

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
С 2 ръце ЗА Тайс на площада и 2 ръце ПРОТИВ Галери зад Мусала  Crazy

# 4
  • Мнения: 33
Съгласна съм за Галери-то Peace
Сега се сетих и за "Клео" пак на Главната срещу Икономическия техникум, но оттам козметика не съм купувала, само парфюм и май не беше както трябва.

# 5
# 6
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Съгласна съм за Галерия Peace
Сега се сетих и за "Клело" пак на Главната срещу Икономическия техникум, но оттам козметика не съм купувала, само парфюм и май не беше както трябва.




много съм разочарована от този магазин.купих на съпруга ми парфюм,а то дори тестера е по-траен.не купувайте от там!

# 7
  • Мнения: 830
кажи до колко лева да знаем къде да те пратим Laughing

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 irrrina, от кой магазин  Whistling а то принципно сигурно в парфюма да е проблема...нали знаеш различните парфюми са с различна трайност на различните хора  Crazy ... друг е въпроса, ако говориш за Галери, където са крайно некомпетентни  ooooh!

# 9
  • Мнения: 630
А от по- масовата- Максфактор, Буржоа, Лореал и от този тип, можеш да намериш в Елитис

# 10
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
irrrina, от кой магазин  Whistling а то принципно сигурно в парфюма да е проблема...нали знаеш различните парфюми са с различна трайност на различните хора  Crazy ... друг е въпроса, ако говориш за Галери, където са крайно некомпетентни  ooooh!



за КЛЕО става въпрос,много кофти отношение към клиентите,а парфюмите,то такава боза нема.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 838
В Pretty Shop има ли козметика за лице?  newsm78

# 12
  • Мнения: 33
Има декоративна козметика, незнам дали има "бяла", т.е. кремове, лосиони и пр.

# 13
  • Мнения: 84
благодаря ви много . Къде по точно е този маг. ТАИС. Както са шадраваните (нали за там говорим)заставам с гръб  на  съда  от коя страна ?от страната на манго или от към операта? newsm78. Ползвах на манхатън и лореал коректора еми не става направо сам се отчаяла че не мога да си намеря коректор който да ми покрива  добре.

# 14
  • Мнения: 33
От страната на Операта. До пицария "Морско конче", отпред има малка градинка.

Общи условия

Активация на акаунт