Нормално ли е...-отказва да пие вода?

  • 2 440
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
 Rolling Eyes newsm78Здравейте майчета, моя син е на близо пет месеца, храним се с фризолак и фризовом 2.1, захранихме се с каши, пюренца, но отказва да пие вода, като му я предложа му се повдига! От самото раждане отказва да пие вода!С големи мъки му давам по малко, а наближава лятото и ми е много притеснено в тия жеги какво ще правим? Предварително  благодаря на включилите се в тая тема!

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 00:09 от Vivi

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
И сина ми не искаше вода до 10-11 месечен.С АМ явно си набавяше нужната вода за организма.Щом детето си е здраво и е добре няма за какво да се притесняваш  Peace

# 2
  • Мнения: 678
Маята  дъщеря вода не пиеше до годинката,предлагах сокчета/малко разредени/,зада не са сладки. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 9 814
Да нормално е да не иска да пие вода.
Моето дете започна да пие вода едва след като навърши 10 месеца.

# 4
  • Мнения: 766
И дъщеря ми пропи вода съвсем скоро Peace

# 5
  • Мнения: 46 436
Течностите не се изчерпват само с водата. Ако пие достатъчномляко, сокове и т.н., нормално е да не иска повече.

Моето е родено в средата на август, нито първото, нито второто лято е пило вода, чак на 1 г. и 3-4 месеца започна и то по малко.

# 6
  • Мнения: 4 753
Може да не му се пие... но пък да му се повдига...  newsm78

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Течностите не се изчерпват само с водата. Ако пие достатъчномляко, сокове и т.н., нормално е да не иска повече.

Моето е родено в средата на август, нито първото, нито второто лято е пило вода, чак на 1 г. и 3-4 месеца започна и то по малко.
Peace
Точно така беше и с моята дъщеря, само дето е родена през май. И до ден днешен вода почти не пие, но сокове и айран в огромни количества.

# 8
  • Мнения: 1 367
Щом детето си е здраво и е добре няма за какво да се притесняваш  Peace[/b]
Точно така мисля и аз.

# 9
  • Мнения: 257
 ooooh! baby_neutralНЕ МУ ДАВАМ СОКОВЕ, ПОНЕЖЕ СМЕ С ХАБИТУРАЛНО ПОВРЪЩАНЕ, КОГАТО ПРИЕМА ПО ТЕЧНА И НАЙ - ВЕЧЕ СЛАДКА ХРАНА МНОГО ПОВРЪЩА, ЗАТОВА МИ Е МНОГО ПРИТЕСНЕНО ДА НЕ БИ ДА СЕ ОБЕЗВОДНИ!

# 10
  • Мнения: 8 999
И дъщеря ми не пиеше вода до 11 месеца. Изобщо! Нито дори сокчета.

# 11
  • Мнения: 491
И моята дъщеря имаше проблем с повръщането,и в редките случаи когато пиеше вода и сокове ги повръщаше.Но този проблем се оправи около годинката,и сега в жегите започна да пие вода.Никога не се е обезводнявала.

# 12
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Вики беше предимно на кърма и през цялото това време отказваше вода  Naughty Пропи я  чак около годинката  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 666
Когато изпита нужда от вода, ще я пропие! Не се притаснявай от обезводняване, щом така или иначе си пие АМ и се храни нормално.

# 14
  • Мнения: 1 103
Ние си пием по малко но постоянно .

Общи условия

Активация на акаунт