молба за работа (образец)

  • 132 001
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
Здравейте мами,
налага се да пиша молба за работа, но без да посочвам конкретна длъжност - само ми обясниха, че трябва да е свободен текст...е не мога да я измисля и това е ooooh!

моля ви помагайте - как да я формулирам тази молба...не искат стандартна автобиография...а просто молба

Благодаря предварително  bouquet

п.п моля да преместите темата, в случай че не е за този подфорум;)

# 1
  • Мнения: 9 814
ДО
........




МОЛБА
от
Моля, да бъда назначена в ръководената от вас фирма.
Надявам се молбата ми да бъде удовлетворена.
С уважение

# 2
  • Мнения: 1 896
Оформяш стандартна молба, а свободния текст може да е нещо от сорта на:
'Моля да бъда назначена на работа в управляваната/ръководената от Вас фирма.Надявам се молбата ми да бъде удоволетворена.'

# 3
  • Мнения: 257
                                                                                                          До г- н
                                                                                                          На фирма......


                                              М О Л Б А
                                                                                                         
от..........трите имена...адрес
                 Г- н.........Моля да бъда назначена на работа с длъжност.... Считам , че молбата ми ще бъде удовлетворена.
     








    дата.........                                                                                                     С уважение...................
    град..........                                                                                                                           (подпис)




  bouquet


# 4
  • Мнения: 742
Балгодаря ви, но трябва ли да пиша точен адрес по Молба от, и след това май ще трябва да опиша - образование, стаж и т.н....абе получава се нещо като молба +биография....2 в 1 newsm78

# 5
  • Мнения: 257
Да абсолютно за адреса, образование и стаж по принцип по желание, но в молбата колкото повече пишеш за себе си толкова по добре!
СТИСКАМ ПАЛЦИ ДА ТЕ ОДОБРЯТ Naughty

# 6
  • Мнения: 742
Да абсолютно за адреса, образование и стаж по принцип по желание, но в молбата колкото повече пишеш за себе си толкова по добре!
СТИСКАМ ПАЛЦИ ДА ТЕ ОДОБРЯТ Naughty
Благодаря   bouquet

п.п ще ви държа в течение на нещата Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 10 982
Балгодаря ви, но трябва ли да пиша точен адрес по Молба от, и след това май ще трябва да опиша - образование, стаж и т.н....абе получава се нещо като молба +биография....2 в 1 newsm78

Защо не приложиш биографията си отделно, във вид на стандартно CV ? Peace
Така молбата ще съдържа само имената ти и стандартните фрази.

# 8
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 654
Балгодаря ви, но трябва ли да пиша точен адрес по Молба от, и след това май ще трябва да опиша - образование, стаж и т.н....абе получава се нещо като молба +биография....2 в 1 newsm78

Защо не приложиш биографията си отделно, във вид на стандартно CV ? Peace
Така молбата ще съдържа само имената ти и стандартните фрази.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт