Хапчета за спиране на кърмата?

  • 6 710
  • 19
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 50
Здравейте,мами,
бих искала да ви попитам,пили ли сте някакви хормонални хапчета за спиране на кърмата и какви? Моята докторка ми каза за българските "Bromocriptine",но пише,че има много странични ефекти,и не искам да го пия. bouquet

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 87
Здравей,именно поради тези странични ефекти-гадене,повръшане,припадане и т.н.,моята лекарка не ми предписа нищо.Посъветва ме да намаля течностите до минимум и изцеждане на гърдите първо по двапъти на ден (така няколко дена ) и после по веднъж.Наистина помага,за една седмица кърмата ми намаля,като към края изцеждах едва-едва 10-15 гр.Успех

# 2
  • Мнения: 219
Аз пих Бромокриптин 14 дни и нямах никакви странични ефекти. От него пада кръвното и наблегнах на коли,кафета и шоколади. На всеки организъм действа различно, моя приятелка го пи и се чувстваше зле,а аз нямах никакви проблеми. Ако искаш го почни и ако ти е лошо от него просто го спри,може пък на теб да не ти действа зле.

# 3
# 4
  • Мнения: 164
Здравей и от мен. Аз ти препоръчвам Достинекс - 2 хапчета се вземат и се пият през 12 часа по половинка т.е. за 2 дни ... Аз съм ги пробвала, разбира се ако се болят гърдите се изцеждаш много малко - колкото само да ти отмине болката .. Успех

# 5
  • Мнения: 2 334
Аз пих бромокрптин и не съм имала странични реакции Peace

# 6
  • Мнения: 741
Пих Парлодел,падаше ми кръвното от тях и затова ги взимах с кафе или нещо сладко

# 7
  • Мнения: 41
И аз пиех Бромокриптин ,но по съвет на докторката за да не ми става лошо ги пиех половин сутрин след час другата половина  и вечерта пак по съшият начин.

# 8
  • Мнения: 552
Здравей,именно поради тези странични ефекти-гадене,повръшане,припадане и т.н.,моята лекарка не ми предписа нищо.Посъветва ме да намаля течностите до минимум и изцеждане на гърдите първо по двапъти на ден (така няколко дена ) и после по веднъж.Наистина помага,за една седмица кърмата ми намаля,като към края изцеждах едва-едва 10-15 гр.Успех
Peace

# 9
  • Мнения: 4 784
Достинекс  Peace Никакви странични ефекти нямат.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз пиех Бромокриптин ,но по съвет на докторката за да не ми става лошо ги пиех половин сутрин след час другата половина  и вечерта пак по съшият начин.
и аз така правех,но не ми се размина с гаденето и повръщането Sad

# 11
  • Варна
  • Мнения: 383
здравей, спрях кърменето преди 1 месец с хомеопатични ricinus communis 30ch, разбира се и с намаляване на цеденето
проблеми нямам за чукна на дърво

# 12
  • Мнения: 583
Имах намерение да пия Бромокриптин,т.к съм го пила преди години по друг повод и страничните ефекти не ме плашеха,но педито,която ми е и лична ме посъветва да не пия нищо т.к лактацията ми е оскъдна.Нямах проблем.

# 13
  • Мнения: 143
 Още след първото хапче Бромокриптин припаднах и затова гинеколожката ми каза да огранича течностите и да сложа стегнат сутиен.

# 14
  • Мнения: 2 334
Аз пих Бромокриптин и не съм имала странични действия Peace

Общи условия

Активация на акаунт