Средство против изпотяване на краката

  • 58 038
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 975
Привет момичета  Hug

Предварително да кажа, че потърсих с търсачката подобна тема, но нищо не открих   Tired

Та така....... Питането ми е от кое средство против изпотяване на краката сте най-доволни/ спрейове, пудри или друго/? Имам го този проблем и ми е много нужна вашата компетентна информация?

Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват Hug

# 1
  • Мнения: 1 802
Аз ползвах една пудра на Орифлейм. Ми... не че имаше много голяма полза де...
Иначе и дезодорант против изпотяване съм ползвала, ама пак нямаше полза.
Не можах да ти помогна със съвет, но дано има някой който се е справил по някакъв начин със този проблем, че и аз да опитам.  Peace  Flutter

Намерих нещо за четене http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?f=9&t=10092&am … amp;sk=t&sd=a

# 2
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
защо не пробваш с Одорекс за крака/има го в аптеките/, има цяла тема за изпотяването, и девойките са много доволни/вкл. и аз/ от този , който е за под мишници...а в аптеките има , същия, но за крака...аз мисля да взема на мъжа си, защото като се събуе вечер Crazy...
ако някой го е ползвал - да  сподели....
иначе преди време му бях взимала серията на Кокона - пудра, дезодорант и крем за крака - имаше ефект, но трябва системно да се прилага...а него го мързи #Cussing out

# 3
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 122
За да не пускам отделна тема извинявам се на авторката, моят проблем при обучките и чехлите са мазолите и раните, ако някой може да помогне!

# 4
  • Мнения: 2 407
На Шол са най-ефикасни.

# 5
  • Мнения: 230
Mоя приятелка насоро ми се хвалеше,че съм спасила брака й, откакто съм й казала да купи за мъжа си Одорекс за крака  - бях чела, че е е фикасен.   Laughing

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Баща ми ползва Одорекс и има ефект Peace

# 7
  • Мнения: 459
Онзи ден накупих всичко, което намерих в Била на Шол против изпотяване, защото миналата година само продуктите на тази фирма ми помогнаха.
Виждам, че  pick a boo е писала за Одорекс-какво е това-крем, дезодорант  и къде го продават?

# 8
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Спрей на Д-р Шол, който след напръскване става на пудра. Много удобно и ефикасно. А и сандали/джапанки от естествена кожа или памучен плат/корк за ходилото. 

# 9
  • Мнения: 430
fungusol-пудра за крака много съм доволна от нея  newsm10

# 10
  • Мнения: 1 975
Благодаря ви момичета за отговорите  bouquet. Тези продукти на Шол съм ги виждала, но като не зная дали са ефикасни не съм взимала, а тези Одорекс от аптека значи се купуват, ще опитам всичко, пък дано нещо помогне, че голям срам иначе  Embarassed

# 11
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На Шол продуктите са най ефикасни....

# 12
  • Мнения: 271
Някои може да се смеят,а други да ме нападнат,но моят съпруг си "излекува" краката от изпотяване и неприятна миризма с "хлебна" сода .

# 13
  • Мнения: 459
Celebre, може да ти се смеят само тези, дето нямат такъв проблем или не им пука за него.
 Я разкажи подробно какво се прави -дай "рецептата" Praynig

# 14
  • Мнения: 133
имаше едно спрейче на фут за крака - спряха го от производство #2gunfire за това и от мен - запис

Общи условия

Активация на акаунт