2 теста - 2 резултата, НО ВСЕ ПАК СЪМ БРЕМЕННА!

  • 13 808
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 123
Момичета,
пиша ви и сърцето ми е едно свитоооооо....

Тази сутри си направих тест шуър чек и почти венага се появи една сууууууууууууууууууупер бледа втора черта...
има ли смисъл да ви описвам как се почувствах.

Сега в офиса реших да си направя още 1. Взех от тези двойните на Дъ бест - с касетка и лента. Направих касетката - една черта.
какво мислите?
Адски се притеснявам!!!

Последна редакция: пн, 06 юни 2005, 09:51 от irinii

# 1
  • Мнения: 1 441
Ирини, ами по принцип нали тестовете се правят със сутрешна урина - може би сутрешният е верния  Simple Smile
Моят съвет е да стиснеш зъби и изтраеш до утре  - утре сутринта си направи нов тест - знаеш вече как ще са ми палците за теб  Grinning

# 2
  • Мнения: 2 825
Мили4ка, аз знам 4е ако теста за бременност е отрицателен, може да има грешка, но ако е положителен (макар и с бледа втора 4ерта), то  грешка няма. Стискам палци на следващия 4ертите да са еднакво плътни Praynig и да можем да 4иститим официално Wink

Кой ден закъснение ти е днеска?

# 3
  • Мнения: 6 315
Само едничко ще ти кажа: 3 теста Д-Бест отрицателни и 1 Шуър Чек - положителен. Резултатът е ясен Wink.

# 4
  • Мнения: 2 123
Мила Бан,
много ти благодаря. На никой не съм казала, няма и да казвам, за да няма повече от 1 разочарован в случай, ако нещо..../не ми се мисли/
Вашата подкрепа е супер ценна за мен в този момент.

Забравих да ви кажа, че по принцип още нямам закъснение.

# 5
  • Мнения: 2 825
....Забравих да ви кажа, че по принцип още нямам закъснение.
Зна4и има време за хубави и плътни 4ерти. Стискаме палци. А кой ден ти е все пак?

# 6
  • Мнения: 2 123
клара Heart Eyes, дай боже да се потвърдят. Praynig... ами 27-ми ден ми е от 28-дневен супер точен цикъл.

# 7
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
а така!а сега марш и да си чакаш закъснението! Simple Smile
стискам ти палци!а положителния тест почти винаги означава бременност.освен ако не приемаш някакви лекарства като прегнил например,а мисля ,че твоя случай не е такъв.ако има бременност,тя трябва да се задържи,а за това е нужно спокойствие!изчакай 3-4 дни след закъснението и тогава прави тестове.и нека всички да са с 2 чертички! Heart Eyes

# 8
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ирини, тъкмо вчера се чудех какво правиш в отчетните форуми на бременните момичета  Grinning
Моя съвет е утре да си направиш пак тест ама с първата урина, ако нямаш търпение да чакаш закъснението. После чакаш да закъснее лелката и на 3 , 4 , 5 ден пак тестче !

Успех!

# 9
  • Мнения: 6 472
Ами нещата са ясни - бременна си:) От 7 теста, които успях да си пусна (що ли да ме пита човек), резултатите бяха 3 положителни и 4 отрицателни - ми сега съм в 6-ти месец:) Сутрин нивото на хормоните е най- високо и затова теста веднага ти е отчел +.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
 Grinning Миличка и аз ти препоръчвам спокойно да изчакаш закъснение , ама наистина много спокойно и тогава пак тестче и дано да са две чертите ! Стискам палци !
Цунки !  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 3 092
Аз също стискам палци за втората бледа чертичка да е по-наситена утре или вдругиден! Party
Знам че е трудно да чакаш, но все пак го направи и в никакъв случай не се обезкуражавай!Все пак нямаш никакво закъснение- как искаш чертичката да е плътна и видима   newsm09
Горе главата ! newsm10

# 12
  • Мнения: 2 123
Все пак нямаш никакво закъснение- как искаш чертичката да е плътна и видима   newsm09
Горе главата ! newsm10
Вили, аз съм по-объркана от втория напълно отрицателен тест, отколкото от наситеността на втората черта на шуър чека. МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА!  bouquet
Все пак си мисля, че Шуър Чек е най-препоръчвания и може би по-достоверния тест... Thinking

# 13
  • Мнения: 3 092
Ирини, направи го утре пак, мила и тогава ни пиши непременно. Crazy
Ще чакам с нетърпение да кажеш какво е показал теста!
А днес наистина се опитай да не го мислиш повече, защото преди всичко трябва да си спокойна , а не да изпушиш от мисли и догадки  smile3515!
Ей сигурно ще си щастилво бъдещо мамче!
Прегръщам те ! newsm53

# 14
  • Мнения: 856
Търпение Ирини,
още ден-два и ще си наясно  newsm10
Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт