Какво за подарък на свекървата?

  • 1 693
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте, свекито има рожден ден скоро и искам да подаря нещо извън това което сме й подарявали досега - козметика, дрешки и т.н. класически подаръци. Много ми е трудно по две причини:
1. Не сме си много близки (виждаме се на семейни сбирки и от време на време - в месеца не повече от 1-2 пъти)
2. Кръгла годишнина (навършва 60) т.е. трябва да е нещо по-специално
да, ама какво?!?
Моля, помогнете с идеи  Grinning

# 1
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Подари й една голяма семейна снимка в хубава рамка да си я закачи на стената. Щом не се виждате често, може и да й хареса.

# 2
  • Мнения: 1 062
Подари и икона или картина.

# 3
Благодаря  Hug- това за иконата е добра идея - тя е доста набожна.

# 4
  • Мнения: 3 622
Някакво бижу, което също ще и остане за спомен

# 5
  • Мнения: 66
Аз ще споделя какво подарихме на моята свекърва за 60 РД, който беше в началото на месеца, но не съм сигурна дали това ще ти помогне, защото хората са различни, харесват различни неща... А и на всеки според възможностите, на всеки според потребностите.
Подарихме цифров фотоапарат, защото повода е специален и изисква по-специален подарък. Обичаме си я, много ни помага, често взима детето ни  и до сега го снимаше на лента, а аз взимах лентите и ги носех във фотото да направят цифрови снимки. Тя съответно много си хареса подаръка, а и да не е, смее ли да каже друго? Grinning

# 6
Много мило minorka  Laughing, но тя не борави много с техниката - отскоро има мобилен телефон и все някакви проблеми  Laughing, но пак благодаря!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 355
Аз за рождения ден на моята отсега съм й намислила да й взема орхидея. Наскоро сподели, че ги гледала в едно списание, колко красиви и изискани били, така че доста ме улесни.

Но за юбилей може би ще трябва нещо по-грандиозно - хубава икона, специално бижу, настолен или ръчен часовник. Може и да гравирате на подаръка някакво пожелание или послание.

# 8
Ммммм... орхидеи едно време татко подаряваше за всеки рожден ден на мама (това беше толкова отдавна  Grinning). А иначе си права, трябва да е нещо по-така, "по-грандиозно". Нямам много време, та изчезвам по магазините да търся. А това с гравирането е супер! Даже имам идея къде да го направя  Grinning
Благодаря за идеите  Hug ще се похваля после какво сме й взели и как е минало!

# 9
  • Мнения: 3 294
Подари й една голяма семейна снимка в хубава рамка да си я закачи на стената. Щом не се виждате често, може и да й хареса.
Много оригинална идея , може да добавите и един  ръчен часовник  Peace

# 10
Mindi тя е доста суетна - да не вземе да се обиди от това, че й подаряваме часовник? Да го изтълкува неправилно...? Днес се поразтърсих малко и май ще е икона, но дали да не й вземем и една сребърна гривна?

# 11
  • Мнения: 1 062
За бижута не може никой да те посъветва, защото всеки има различен вкус. Аз примерно обичам пръстени, но не и гривни. Индивидуално е.  Wink

# 12
  • Мнения: 119
Иконата не е лошо за подарък,но помисли може би нещо лично за нея-гривната е супер идея,колие или нещо от тоя род!!!Часовник също според мене е добра идея,някой оригинален а надписан ще е върхът!

# 13
Иконата може да е медальон, ако носи. В нашата банка има юбилейни монети, златни и сребърни кюлчета-медальони с Богородици, ангели и прочее. Мисля, че е подходящо за повода.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 415
Точно исках да напиша и аз за златните и сребърни монети със сертификат. Моята майка навършва 50 години и мисля да й купя такава) - хем е нещо различно, хем малко по-официално, хем има истинска стойност. Семейството ми не е вярващо, но щом като твоята свекърва е - видях че има малки плочки с религиозни мотиви, които могат да се окачат като колие. Аз гледах в ПИБ, ако има и в други - ще проуча

Общи условия

Активация на акаунт