Конкурс за снимка на кърмеща майка - награждаването!

  • 1 785
  • 36
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
На 4-ти юни на Гребната база от 10:30 ще се проведе празник (по случай 1-ви юни  Grinning). Водещ - бате Енчо. На празника ще бъдат наградени участничките в конкурса за снимка на кърмеща майка. Наградки ще има за всички участвали  Grinning
Заповядайте!
Разбира се, на празника са добре дошли всички, не само участвалите в конкурса!

Последна редакция: пн, 06 юни 2005, 11:41 от Бу

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Ама това в Пловдив ли?

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Да Simple Smile
Не бой се, ако не успеете, ще измислим начин да получите маградката!
Макар че много ще се радвам да дойдете! Я обмисли вариант Simple Smile

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Има вариант да дойдем, още повече, че Алекс много ще се зарадва на бате Енчо...той откога си мечтае за него Grinning
А някаква програма ли ще има, с деца ли?
Я разкажи повече, моля!

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Детския празник се организира всяка година от FM+. Игри, песни и танци, деца, наградки, замъци за скачане, балони и изобщо - всички екстри. Това ми разказаха - обадих се по телефона да попитам Simple Smile
Джейд, много ще ти се зарадват! Всички много ти харесват снимката! (Аз пратих в Центъра за бременни и тази на баткото, кърмещ Зайо, да ги развеселя Wink)

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Добре, там сме!
Само дано Алекс да се пооправи до събота, че с тези неговите болести... #Cussing out

Когато си свободна ми пиши на Кю-то как се стига до тази база с кола, че ако мъжо не дойде с мен ще има да се лутам Confused

# 6
  • Мнения: 1 586
Jade, какъв ти е проблемът? Я виж в конкурса на пловдивското радио си обявена за пловдивска мама Laughing

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Шшшшт! Не я издавай! Wink

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Нямам нищо напротив да бъда пловдивска майка, но нещо не съм догледала като се омъжвах, че пак тук си останах Wink

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Hedra, една срещичка в Пловдив? Party

# 10
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Шшшшшт,мълча си,да не се прецака пак нещо Laughing Че колкото пъти обявя и се засиля,толкова пъти нещо изниква Sad
Ама говорих вече с татето и той ми е на линия като шофьор - стискайте палци Mr. Green

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ooo, суууупееер!!! Много ще се радвам, пу-пу, да не урочасам нещата!

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Ама говорих вече с татето и той ми е на линия като шофьор - стискайте палци Mr. Green
Стискам яко Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Ейййййй, пак се събирате, гарги такива smile3515А нас пак няма кой да ни докара newsm45 smile3511 smile3514

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Ейййййй, пак се събирате, гарги такива smile3515А нас пак няма кой да ни докара newsm45 smile3511 smile3514
Че си много далече да кривнем и да те вземем Thinking
Аз също за малко да артисам, че Али е с пневмония Cry и няма как да го взема. Но семейния съвет реши таткото да остане да го гледа, а аз най-вероятно ще пътувам със Сладка хапка. Тя също се нави да идва, добра компания се заформяме Wink

Общи условия

Активация на акаунт