Защо само 200г???

  • 1 062
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 371
Вчера бяхме на консултация и представете си за 1 месец само 200г е наддал и 1см е пораснал newsm45. Наистина намали яденето, но чак пък толкова... smile3511. Сменихме млякото от днес, започнахме Milumil 2. Какво друго да правя???

# 1
  • Мнения: X
Е, ама нали не очакваш всеки месец да качва по кило  Shocked Така за две години ще стане, като първокласник.....Мисля, че на тази възраст 200гр. не са повод за притеснение.

# 2
  • Мнения: 6 315
Не се притеснявай, напълно нормално е. Моят Йоан за 2 месеца беше наддал общо 300 грама и 2 см. През следващия обаче си навакса и трупна 800 грама отгоре.

# 3
  • Мнения: 5 713
Това хи4 не е малко за вашата възраст. Не се притеснявай, може да има и моменти и то сега през лятото, когато изобщо няма да наддават.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 157
И при нас беше като при Ита - един месец нямаше нито грамче отгоре, на следващия - 400 г, а сега си наваксахме - цели 950 г.
Сигурна съм, че и при вас ще е така Grinning!
А между другото, нашите постижения мисля, че са от храната от кухнята. С пюретата нямах особен успех, но с манджите е друга работа. Затова горещо ти препоръчвам да се запишете на кухня newsm10!

# 5
  • Мнения: 8 505
Няма за какво да се притесняваш!И моята последния месец качи 200г,а предния-160!Нормално е когато започнат да се движат повече,да качват по-малко.А моята със всичко бърза и ходи хваната за ръце от 7.месец #Crazy Затова и не качва по много Sad

# 6
  • Мнения: 1 263
Хайде сега! Аз какво да кажа - вчера и ние бяхме на консултация и е качила само 50 гр. и е пораснала 1/2 см...добре, че току що беше яла, защото щеше да излезе, че е отслабнала ooooh! А си яде както обикновено, дори сега и по-калорични неща. Rolling Eyes
Започвам да й давам витамини. Дано да помогнат.

Последна редакция: чт, 02 юни 2005, 14:08 от eri

# 7
  • Мнения: 371
 Ние тежим 7.400кг (роди се 1.850кг). Затова се притеснявам!!! Време ли е вече за трета група в детската кухня?

# 8
Абсолютно съм съгласна с другите мамчета, че 200гр. не са малко за тази възраст. На предната консултация, малкия не беше качил и 1гр. дори. Аз не съм се притеснявала, той е много по-активен. На последната консултация беше +450гр.

# 9
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ние тежим 7.400кг (роди се 1.850кг). Затова се притеснявам!!! Време ли е вече за трета група в детската кухня?
Може да расте по дребничко, то пък по добре ли е едвам да го одържаш в ръцете си. Зависи как е на височина спрямо кг.?

# 10
  • Мнения: 844
През лятото няма как да качва кой знае колко. Добре си е детенцето. Следващите месеци ще дръпне, сигурна съм. А каква е тази трета група в ДК, за която питаш, тук във Варна са две - до година и след година до 2 или три беше, забравих.

# 11
  • Мнения: 371
Тук са 3 гр:1-ва до 4 месеца;2-ра до 9 месеца (пюрета и кисели); 3-та след 9 месеца(обща храна).

# 12
  • Мнения: 6 315
По принцип мисля, че спокойно можеш да минеш на обща храна, стига да не е с подправки. В ДК се съобразяват с това.

Бебчо може просто да си върви дребничък.

# 13
  • Мнения: 1 263
Ние тежим 7.400кг (роди се 1.850кг). Затова се притеснявам!!! Време ли е вече за трета група в детската кухня?
krasi, не се притеснявай! Много добре си наддава детенцето! Моята девойка на 10 месеца тежи 7 700 кг (а се роди 2 700). Вие сте направо супер! По- важното е детето да е жизнено и здраво, а не колко точно наддава на месец. Wink

# 14
  • Мнения: 844
Тук са 3 гр:1-ва до 4 месеца;2-ра до 9 месеца (пюрета и кисели); 3-та след 9 месеца(обща храна).
Много ми е интерсно менюто на първа група, ами то ние само мляко ядем.

Общи условия

Активация на акаунт