Може ли сърдечен враг да се превърне в...

  • 3 630
  • 72
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Може ли сърдечен враг да се превърне в сърдечен приятел?
Ровя си се аз в една книжарница. И ме заговаря симпатична млада жена, с момиченце. Били мои почитателки (а моите почитатели са кът Joy). Аз бях а) страшно доволна, че си имам почитатели и б) умряла от срам (по същата причина).
- Вие едва ли си спомняте - каза жената - но ние се познаваме отдавна.
Бре! Оказа се, че сме били заедно на морски лагер, от две различни училища.
- Спомням си Ви много добре - заразказва тя. - Помня как пътувахме в автобуса към Бургас. Вие седяхте на последната седалка и пеехте някакво италианско парче.
(Деряла съм се с пълно гърло, тоест.  Mr. Green)
- А ние отпред си бяхме пуснали "Ревю" на касетофон. По едно време на мен ми писна и извиках: "Ало, я млъкни, ако обичаш". А Вие изкрещяхте: "А кубинка в гърлото искаш ли?". И продължихте да пеете онова тъпо парче.
Пфю. Аз хем се хиля, хем мъ е срам, хем всякакво.  Embarassed Какво да кажа, не знам.
А момичето-дама много симпатично. Може би някога също щяхме да се харесаме, ако не сме били толкова заети с ъ-ъ-ъ разни други неща.
Спомних си много хора, които са ми били интересни, с които би могло да бъдем сърдечни приятели, пък по разни глупави причини не сме били. Даже сме били "сърдечни" врагове.  Laughing
Същото е и тук във форума. (Нямаше как да не направя този паралел, нали... Mr. Green).
Възможно ли е някой ваш сърдечен (форумски или не) враг внезапно да се окаже най-сърдечен приятел?  Grinning
Имате ли подозрения за някоя конкретна заядлива личност, че наживо бихте могли да сте дупе и гащи (ръка и ръкавица и пр.)?

# 1
  • Мнения: 516
Мда. Убедена съм, че една персона, която обича да ме "хапе", ужасно много би ме харесала на живо.  Mr. Green

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чакам Мюриель да дойде и да си каже тежката дума ("Поименно" тоест Mr. Green).

# 3
  • Мнения: 516
Василиса, аз имам повече от един хммм... сърдечен враг тук. Нима искаш да обидя другите, като спомена само един?  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 423
Едва ли. Имам вярна представа за хората
и е трудно някой, който не ми харесва, да
ми стане приятел. Камо ли сърдечен. Баста.
Или пък някой, когото харесвам, да се изложи
така, че да си станем врагове. Не е възможно.

# 5
  • Мнения: X
Е чак такива пък сърдечни варгове...не мисля,че имам. Но пък се е случвало да се посбия с тоя с оня, и после ей тъй на, от нищото да вземем да си домилеем.

# 6
  • Мнения: 2 401
Леле колко си била бесна, Василисо. Ама мацката цитира ли ти това за кубинката в гърлото?
А на въпроса - май не ми се е случвало. Но приятел и любим във враг - да.
А тука, имам подозрения към некои потребителки..ама няма да го разбера щото май не ходят по сбирки

# 7
  • Мнения: 27 524
Имате ли подозрения за някоя конкретна заядлива личност, че наживо бихте могли да сте дупе и гащи?

Имах. Биляна. Бяхме. Не стана.

# 8
  • varna
  • Мнения: 676
Едва ли,съмнявам се.Но все пак да не казвам голяма дума.

# 9
  • Мнения: 3 447
Може, разбира се, даже е по-интересно  Simple Smile
ПП. Василисо, пяла си на висок глас "Феличита"? Джизъс  smile3544

# 10
  • Мнения: 2 161
Почти винаги така е при мен-някой много противен в началото,после ми става любим.Мисля,че не мога да преценявам добре хората.Защото пък и много симпатични,после ми опротивяват.Да,във форума има човек,който може от сърдечен враг да се превърне в мой приятел.Е,не точно приятел...Но Ягодка,например,може да бъде мой верен слуга,искам да кажа паж.Да подтичва след мен и да мъкне бойните ми снаряжения...Извинявам се,искам да кажа-дамската чанта.

# 11
  • Мнения: 984
Значи, Шанел, имаш нужда от прислуга, не от приятел, което не ме изненадва. Simple Smile

Имам един много близък истински приятел, с който в училище се отвращавахме един от друг. Той ми беше враг. Винаги е бил. Аз на него - също.
Но след много години, в които нито се виждахме, нито се чувахме, защото хората, с които дружим са съвсем различни, се срещнахме. И останахме заедно.
Когато съучениците ни научиха, че сме се оженили, се блещеха и не можеха да повярват.
Стават чудеса на тоя свят.
 

# 12
  • Мнения: 2 161
Цитат
Значи, Шанел, имаш нужда от прислуга, не от приятел, което не ме изненадва.

А,много лошо звучи така написано.

# 13
  • Мнения: 2 978
..Имате ли подозрения за някоя конкретна заядлива личност, че на живо бихте могли да сте дупе и гащи (ръка и ръкавица и пр.)?
.........

Да. Заяждахме се.
Сега се разбираме много добре, даже повече от добре, си мисля! Sunglasses

П.П. Но пък стана и обратното, при друг случай!

# 14
  • Мнения: 2 161
Пишете имена.Зажадняла съм за форумски откровения.

Общи условия

Активация на акаунт