аномалии на половата система,сраствания и забременяване

  • 883
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте!Наистина много се притеснявам,ще мога ли да забременея и да износя бебето.Аномалиите са следните:поради киста на десния яйчник преди 2 месеца, отстраниха яйчника и тръбата към него.А, в последствие се установи, 4е имам и двурога матка. От няколко пък коремни операции в малкия таз преди години, сега имам много сраствания. Със съпруга ми правим постоянни опити от 6-7 месеца,но уви неуспешни.Надявам се да чуя някои мнения!Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 939
Добре ще е да се обърнеш към специализирана клиника по стерилитет. Трябва да се провери проходимостта на останалата ти тръба, да се направят някои хормонални изследвания. Добре ще е да пуснете и спермограма на мъжа ти преди останалите изследвания, но каквото и да покаже резултатът от спермограмата - трябва и теб да те изследват. Не унивай - има надежда - ако не стане по "норманият път" - има инсеминации, ин-витро опити...

# 2
  • Мнения: 1 950
Да допълня Мишинката, трябва да се провери септума къде е и дали няма да пречи на евентуална бременност. Може да се наложи да се отстрани Peace
Не се притеснявай, потърси специализирана помощ в клиника по стерилитет, ако само това са ти проблемите, бързо ще намерите решението Peace
Успех Hug

# 3
  • Мнения: 902
Напиши в търсачката "двурога матка" и ще ти излязат всички теми.
Аз съм с такава матка и след операция за премахване на преградата имам прекрасен син. Но ние имаме и много тежък мъжки фактор.
Непременно се обърнете към клиника по стерилитет.
Късмет.

Общи условия

Активация на акаунт