Under 20 - някой използвал ли е тази козметика

  • 2 154
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Това е полска козметика за акне и проблемна кожа.Много често забелязвам, че  е рекламират в списание Джой заедно с другата полска марка Lirene.Имате ли отзиви за нея и точно кои продукти от серията сте купували и използвали?Продават я обикновено в аптеките и някои от козметичните магазини.Благодаря за мненията ви.

# 1
  • Мнения: 1 370
И аз много често я засичам в Джой, но никъде не съм виждала да япродават, но ми е грабнала вниманието отдавна  Peace

# 2
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ами точно тази козметика не съм я засичала, но другата за която говориш - Lirene -  я продават в едно малко непретенциозно магазинче на Иван Асен II. Не съм си я купувала, но ми изглежда евтинка.

# 3
  • Мнения: 3 459
Lirene не струва. Купих си гела от серията за мазна кожа и го изхвърлих. Пълен боклук  ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 500
Under 20 я има в ЦУМ  Hug

# 5
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Аз използвам крема,който е с диня,за нормална кожа и съм много доволна FlutterЕдно че ако имам някоя пъпчица и я разчопля,мажа си я вечерта и на сутринта е мъъъничка точица,друго че ми стегна порите и сега дори когато трябва да ми идва ми илизат много малко пъпчици,а понякога даже и не ми излизат.И  кожата става много гладка и мека.Тя и козметичката ми много го хареса,каза че съм попаднала на точния крем.
Наистина е много добър. Peace

# 6
  • Berlin
  • Мнения: 11 228
under 20 е серия на lirene. случайно си взех крем с череша за комбинирана кожа under 20.търсих нещо като флуида на гарние total fresh. леко и приятно беше.. ама зимата Simple Smile сега не съм го ползвала, защото привърши. наистина ми изчезнаха пъпките, но ползвах и 3те стъпки за почистване преди това, та не знам дали е от крема.
п.п. по-скоро съм към under 25. Blush

# 7
  • Berlin
  • Мнения: 11 228
в драка продават доста неща на lirene.

# 8
  • Мнения: 1
Аз съм ползвала гела за почистване от серията. Той е за проблемна кожа. Мога да кажа, че това е най-добрият продукт, който съм ползвала и го препоръчвам на всеки, който има повече или по-малко проблемна кожа. Не само, че почиства страхотно в дълбочина, но същевременно не изсушава, а освежава кожата. А да не говорим за ефекта, който има върху пъпките (ако, разбира се, имате такива). При редовна употреба пъпчиците се повлияват дори по-добре и от специализирани за това продукти. А и цената е напълно приемлива в сравнение с други именити марки, които в повечето случаи въобще не са и на половина толкова добри.

# 9
  • Мнения: 215
На Лирене си купих преди няколко дни нощен крем за мазна кожа - продавачката каза че много клиентки и го хвалели   и се връщали за ново бурканче. Още не съм го отворила, но според мен ще са нещо като Евелин, при които по мое мнение съотношението цени-качество е страхотно. Много се радвам че такива по-малки фирми стъпиха на пазара тук, писна ми вече всяка марка козметика да е собственост на L'oreal.

# 10
  • Мнения: 282
Аз използвам крема,който е с диня,за нормална кожа и съм много доволна FlutterЕдно че ако имам някоя пъпчица и я разчопля,мажа си я вечерта и на сутринта е мъъъничка точица,друго че ми стегна порите и сега дори когато трябва да ми идва ми илизат много малко пъпчици,а понякога даже и не ми излизат.И  кожата става много гладка и мека.Тя и козметичката ми много го хареса,каза че съм попаднала на точния крем.
Наистина е много добър. Peace
*Maybelline* , кремът, който използваш е на Лирене, така ли?
А каква му е цената и каква е опаковката - питам те ориентировъчно, аз все още не съм намерила своя крем. newsm78

# 11
  • Мнения: 201
Аз ползвам тоника за лице с диня. Много съм доволна  Sunglasses Голям плюс е, че не съдържа спирт, а и ухае много приятно  Flutter

# 12
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Аз използвам крема,който е с диня,за нормална кожа и съм много доволна FlutterЕдно че ако имам някоя пъпчица и я разчопля,мажа си я вечерта и на сутринта е мъъъничка точица,друго че ми стегна порите и сега дори когато трябва да ми идва ми илизат много малко пъпчици,а понякога даже и не ми излизат.И  кожата става много гладка и мека.Тя и козметичката ми много го хареса,каза че съм попаднала на точния крем.
Наистина е много добър. Peace
*Maybelline* , кремът, който използваш е на Лирене, така ли?
А каква му е цената и каква е опаковката - питам те ориентировъчно, аз все още не съм намерила своя крем. newsm78

Да на Лирене е,взех си го за 8 или 10 лв,не помня вече беше преди няколко месеца.Моят крем е с екстракт от диня,много съм доволна от него Peace

# 13
  • Мнения: 42
Аз също съм ползвала крема с диня и съм доволна от него. Продуктите на Lirene за тяло Body color (мисля че се вазваха) също са много добри.

# 14
Тези продуктчета за които става въпрос тука сега са младежките продукти на полската серия Lirene(от магазинче си взех каталог!)и затова са под различно име.Принципно се препоръчват за млади хора..до 20г..но аз мисля че тази възраст може и да се попрескочи по отношение примерно на почистващите продукти,но за кремовете трябва да се внимава,ако искате по активно действие..все пак младата кожа иска по-скоро подръжка.Плодовите серии са за кожа без проблеми,а си има и отделна серия проблемна кожа(която ползвам и аз..,и за която също мисля,че може да се използва и над 20г..все пак..аз съм на 25г).Лично за мен продуктите са страхотни за тези цени.

Общи условия

Активация на акаунт