Кола маска на лицето...... мустаци

  • 1 429
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте!

Аз съм на 17 години и си правя кола маска на лицето - мустаци. Ползвам на Вийт лентичките за лице. От доста време съм забелязала, че кожата ми е по-светла на мястото, което съм третирала с лентичките. Космите ги няма, но седи доста смешно да съм с различен цвят точно над устните. Дори да нямам мустаци (защото съм ги махнала), ще личи, че съм си правила кола маска. Мразя тази гадна пигментация. Видях, че козметична серия Елеа има продукти, които премахват тази пигментация. Преди да я пробвам исках да попитам, ако някой има моя проблем, дали наистина се премахва пигментацията и как сте я премахнали Вие. Какви продукти сте използвали, какво препоръчвате и всякаква информация, която можете да ми дадете?

Много ще съм Ви благодарна!

# 1
  • Мнения: 1 243
Нормално е там да ти е по-светла кожата. Почти на всеки е така предполагам. Все пак космите са пазили сянка! Mr. Green
Не знам за този крем за пигментация на Елеа, ползвала съм тяхна козметика, не е лоша. Мацвай си малко ФДТ над горната устна и добре го разнасяй, ще изравни тена на лицето ти. Или малко пудричка и готово Wink

Общи условия

Активация на акаунт