Бихте ли се омъжили за известен мъж?

  • 7 140
  • 156
  •   1
Отговори
  • Мнения: 851
Често по клюкарските страници чета за съпругите на известните и честно да ви кажа не искам да съм на тяхно място. Вярно готини мъже имат, известни, често и доста богати, ама аз няма да издържа да гледам как някакви силиконови прелести се натискат най-безцеремонно на мъжа ми пред мен и то непрекъснато. Хич не съм ревнива, но се дразня от наглостта. Има и други минуси, но да не става много дълго. Та исках да разбера вие бихте ли станали сянката на някой такъв?

# 1
  • Мнения: 3 268
В никакъв случай.Не искам да чета по вестниците кой му е любовница и от коя има дете.Сега поне и да има,не знам.А незнанието е висша добродетел. Sunglasses

# 2
  • Мнения: 2 401
За нищо на света, не са мой тип тия момчета.

# 3
  • Мнения: 660
Царската корона е тежка, а и до един успял мъж винаги стои умна и разбираща жена. И ако тя не е над тези неща..коя му се слага, колко закъснява, че винаги е на срещи, нямат никакъв шанс да са заедно. Не е лесно за жената, но ако го обича няма избор!
Отговора ми е Да, бих!

# 4
  • Мнения: 2 161
Да,бих се омъжила за Слави Трифонов.

# 5
  • Мнения: 6 991
Само ако е Марко Хиетала.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 176
Ако настоява много ... бих!

# 7
  • Мнения: 2 891
Известен или не - зависи от характера му. Като цяло, да, бих.

# 8
  • Мнения: 2 401
Само ако е Марко Хиетала.

Кой е тоя убавец?

# 9
  • Мнения: 6 991
http://myspace-938.vo.llnwd.net/00848/83/96/848206938_l.jpg
Вокал+бас на Тарот и басист на Найтуиш.
Ще обиколя света по концерти и ще говоря на фински с мъжа си. Мечта. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 268
Да,бих се омъжила за Слави Трифонов.
Тъй,тъй.За теб знаем,че ти е слабост,ама не можеш да не признаеш,че нещо много заприлича на чичико напоследък. Grinning

# 11
  • Мнения: 2 161
Моля те най-мило да не говориш така за моя човек.В моите очи той не е помръднал с годините нито на милиметър  newsm03

# 12
  • Мнения: 2 759
                     Категорично не. А не е като да не са ми предлагали.

# 13
  • Мнения: 189
Не и ако е печално известен.

Мисля, мисля и не се сещам за нито един известен мъж, за когото бих се омъжила.
Но, ако моят стане известен с годините, няма да се разведа. Ще си нося кръста, горката аз.

# 14
  • Мнения: 620
Такъв таралеж в гащите сама не си завирам Naughty Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт