Книги за отглеждане и възпитание на деца

  • 944
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 479
Здравейте на вси4ки бъдещи и настоящи майки!

Искам да ви помоля за съвет да ми препоръ4ате някоя и друга хубава книга или литература (линк, сайт и др.) за отглеждане и възитание на дете.
Станах майка на 21.04.08 и ми се ще да про4ета нещо, което вие смятате, 4е е добро паралелно с грижите за Мал4о.

Благодаря предварително

Поздрави

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Привет, наскоро имаше такава тема за литературата, която са чели мамите от форума - вероятно ще я нямериш с търсачката Peace
Аз ще се повторя, че много ми допадна "Бебето от глава до пети" Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Честито!
Най-полезна информация съм получила тук във форума.Четох Спок, но въобще не останах очарована от съветите в книгите му.Някой дори са ужасяващи  Wink Друго не чъм чела.Ако се влючат повече майки може да те посъветват за някоя полезна книга  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 423
Форумът е основния ми източник на информация. Тук има полезни и разнообразни съвети, препоръки, мнения.
Книжката, която си чета е на д-р Спок "Грижи за бебето и детето".  Peace

# 4
  • Мнения: 1 479
Благодаря ви а отговорите!

Аз също до голяма степен се осланям на форума, но ми се щеше и някоя друга книгга да попрочета, така от любопитство ето се казва....

Намерих някаква подобна тема, но ако имате още предложения, моля да ми ги споделите

Благодаря

# 5
  • Мнения: 24 467
Всичко на Ф. Додсън, д-р Спок, А. Бакюс- професионално и добре написани, с практически съвети, особено първият автор.
Аз НЕ СЕ ОСЛАНЯМ на форума, всяко получена от тук информация проверявам, тъй като тук всеки пише каквото му хрумне, има модни течения, не знаеш кой ти дава съвети и до каква степен същите са правилни, приложими и професионални. Питам понякога тук, но винаги проверявам чрез други източници.

Общи условия

Активация на акаунт