Mondo karto-в търсене на съкровището

  • 2 242
  • 21
  •   1
Отговори
  • Троян
  • Мнения: 141
Някой играе ли тази игра?Споделете и за някоя стратегия за по-лесно намиране на голямото съкровище.Аз малко съм се вманиячила.
http://www.mondocarto.com/index.php

# 1
# 2
  • Мнения: 5 173
аз се регистрирах, но ми се стори мн тъпа. само веднъж съм играла

# 3
  • Троян
  • Мнения: 141
Като изиграеш няколко игри схващаш правилата и можеш да си купиш предмети които да са ти от полза Peace

# 4
  • Мнения: 5 173
Да, разбира се, не исках да те обидя или засегна. Може би е трябвало да поиграя по-дълго

# 5
  • Троян
  • Мнения: 141
Е аз не съм се обидила,все пак всеки си има различен вкус.Така че няма проблем,затова е форумът за да си каже всеки мнението  bouquet

# 6
  • Троян
  • Мнения: 141
Хей Шомон кой номер игра играеш в момента,аз играя 28977 но още нищо не съм открила,дамо че синята маска е някъде в зоната на вулкана.

# 7
# 8
  • Мнения: 2 514
И аз я почнах вчера.Интересна ми е  Peace
Само искам да попитам дали има начин за по-лесно придвижване или трябва да цъкам като ненормална, за да стигна от левия до десния край?  #Crazy

# 9
  • Троян
  • Мнения: 141
За съжаление няма,ходиш като побъркан докато стигнеш и се надяваш някой да не намери съкровището преди теб.

# 10
  • Мнения: 2 514
За съжаление няма,ходиш като побъркан докато стигнеш и се надяваш някой да не намери съкровището преди теб.
Иии значии..Надявах се както обикновено пак аз да не съм разбрала нещо и да има друг начин, ама нейсе.На моята игра вече нямам ходове и трябва да чакам до утре.Не ми се дават дублони за друга, защото таман имам 91.Искам да си събера за проклетата голяма раница.

# 11
  • Троян
  • Мнения: 141
Играй и соло игрите ,там ти дава 4 дулбона за намирането на съкровището и 8 в понеделник.

# 12
  • Мнения: 2 514
Играй и соло игрите ,там ти дава 4 дулбона за намирането на съкровището и 8 в понеделник.
Там ми иска да платя 16 дублона  newsm78 Явно съм изиграла и 3-те игри за седмицата  Confused

# 13
  • Троян
  • Мнения: 141
Е да тя само първата за седмицата е безплатна.А ти кой номер игра играеш в момента?

# 14
  • Мнения: 2 514
Е да тя само първата за седмицата е безплатна.А ти кой номер игра играеш в момента?
31002 Peace

Общи условия

Активация на акаунт