Дайте съвет - кърми се на 2 часа.

  • 1 665
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
Имам нужда от вашия съвет. Дъщеря ми днес става на 4 месеца. На изключително кърмене е. Още от както се роди спи по 6 часа през нощта и се храни на около 3 часа. От една седмица започна да се храни на 2 часа и половина и да се буди по често през нощта, а от три дена едвам издържа да се храни на два часа включително и през нощта. Кърма имам много (поне така си мисля защото мога да изцедя по малко след кърмене), но по някаква причина тя е вечно гладна. Вече я храня по 12 пъти в денонощието.
Дайте ми съвет какво да правя.  Shocked Започвам да не издържам.  Sad

# 1
  • Мнения: 2 005
Ами храни си я по-често.Какво по-лесно от това?!Това е период и ще си отмине,успокой се и се радвай на бебенцето  Hug

# 2
  • Мнения: 2 829
Спри да гледаш часовника Mr. Green
Всъщност ти как се чувстваш в ситуацията? Кое те затруднява и за какво не ти достига време?
Детето си е добре, но може  би ти имаш нужда от помощ, ако се чувстваш уморена и не издържаш.

# 3
  • Мнения: 218
Напълно нормално е, така ти напомня че си иска майката бебчето,да сте в по голяма близост, гушкай го и му давай да суче когато поиска. Ние сме почти на 7 месеца и се кърмим през 3 часа Hug

# 4
  • Мнения: 3 718
Имахме такъв период около 3 месец. Отдадох го на скок в растежа. Отмина след време за да се появи нещо ново и после друго и така нататък  Mr. Green
Съветвам те да издържиш периода и скоро бебето ще се успокои.

# 5
  • Мнения: 391
Имахме такъв период около 3 месец. Отдадох го на скок в растежа. Отмина след време за да се появи нещо ново и после друго и така нататък  Mr. Green
Съветвам те да издържиш периода и скоро бебето ще се успокои.

 Peace
И при нас бее така; ще отмине. Важното е че яде!

# 6
  • Мнения: 307
Благодаря за подкрепата. Ще стискам зъби, дано скоро се нормализира.  Hug

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ами храни си я по-често.Какво по-лесно от това?!Това е период и ще си отмине,успокой се и се радвай на бебенцето  Hug
  Peace

# 8
  • Мнения: 79
И ние сме така. В началото си мислех че не и стиага и по съвет на педито започнах да я дохранвам като едното ни ядене е изцяло на АМ. Но тя пак си яде така. Понякога и през час и половина. Просто яде по малко количество през по малък интервал от време.

# 9
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
До шестия месец ядяхме на час-час и половина.Сега сме почти на 11 мес.,ядем абсолютно всичко,което е на масата и сучем на 4 часа максимум.Така че зависи от детето. Peace

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 16:26 от Brrrrrr

# 10
  • Мнения: 56
Щом бебчо се чувства добре, храни го когато поиска.

# 11
  • Мнения: 2 614
Имахме такъв период около 3 месец. Отдадох го на скок в растежа. Отмина след време за да се появи нещо ново и после друго и така нататък  Mr. Green
Съветвам те да издържиш периода и скоро бебето ще се успокои.

 Peace
И при нас бее така; ще отмине. Важното е че яде!

Мисля, че стискането на зъби ще те измори още повече.... Пробвала ли си да спиш с бебето, поне през деня?
А иначе да, наистина е период - ще отмине, малко търпение само. Сега влизате във възрастта когато започват да никнат зъбчета и е нормално бебето да се държи така!
Успех  Peace

# 12
  • Мнения: 307
Наистина, проблема май е в зъбките.  Thinking

# 13
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
ами човечето се опитва да си увеличи кърмата според мен, потребностите му са нарастнали - няма нищо страшно.
ако го приемеш като нещо напълно нормално, ще ти бъде по-лесно.
намери си помощници в домакинството и си почивай заедно с бебчо  Grinning

# 14
  • Мнения: 482
Моят син от раждането си до 5-6 месечна възраст си сучеше на всеки 2 часа, това никога не ме е притеснявала, роди се 4 кг и си беше лаком, качваше доста. Всички деца са различни.

Общи условия

Активация на акаунт