Аз ли нещо не разбрах?

  • 6 683
  • 105
  •   1
Отговори
  • Мнения: 623
За реклама иде реч.......... гледам аз TV и от водка Мери Джейн ми казват,че една добра вечер е когато гаджето ти те остави за час в дискотеката и ти го сменяш с друго........та чак имаш време да си зашиеш копчето след 50-минутната гореща авантюрка.Аз ли нещо не разбрах или от национална медия пропагандират колко е КУУЛ такова поведение.Не ,че съм някакъв моралист,но можеха да измислят нещо друго........а по-вероятно толкова си могат Mr. Green.......както и да е - просто поредната реклама,която ще ме кара да сменям канала с 200км/час за да не се дразня.


Каквото името и символа,такава и рекламата им. Sick

# 1
  • Мнения: 274


Каквото името и символа,такава и рекламата им. Sick

Кво му е на името и на символа? Супер си е. Стига дилъра да не те ебава....

Иначе за рекламата (за бг рекламите като цяло) си права. Пълен ташак!

# 2
  • Мнения: 7 723
Супер си е рекламата.
Кво по- хубаво има от това,
да си изкараш една авантюрка, че и следите да си прикриеш после.
 Ще пропия Мери Джейн. Да! Реших!

# 3
  • Мнения: 3 423
От националната медия не пропагандират
нищо, а само са гушнали няколко хилядарки
за двайсетте секунди право да покажат това
шише със зеленото растение отгоре, както и
да чуем историята на Мери Джейн. Споко, и
сексът ще бъде надраснат един ден. Тогава
ще има реклама, която няма да информира,
може би леко ще актуализира представите
ти, но пък ще представя друг свят, с който
току-виж се идентифицираш и няма да те
дразни. Примерно. Той е в бара, жули студено,
тя припка, врътка пералнята на късо пране,
простира, бърше ръце в задните джобове на
дънките си, прокарва пръсти из косата си, за
да не личи, че е бързала, мазва червило върху
смукачките и се връща. Гроги е и не надушва,
че той ухае на друг парфюм, сляпа е дори за
драскотината върху гърба му, той е толкова
добър, че му нанася втора и трета, че и пета,
бутилката кънти празно, главите им тоже, че
дори и слабините им. Мери Джейн, наздраве!

ПП. Сори, домързя ме да пиша, но би могла да
сготвиш мусака, тиквички с ориз, да минеш с
прахосмукачка, да платиш тока, но и парното.
Дори би могла да направиш двуразов тренинг
със съседа, защото вече ще знаеш от рекламата,
че, оставиш ли мъжа си сам, едва ли само ще пие.

# 4
  • Мнения: 2 448
Това е една от хубавите реклами, мен ме дразни тази  на прах Бонукс. Като я видя леля ти Марийка  да разпъва чаршафи и хавлии направо ми се повдига. Sick

# 5
  • Мнения: 152
мацката остави авера си, шото и тя отиде да се изплющи...ко толкуз сложно има? Не мой единия да е капо братче - не мой...
и шото има някакво равноправие в цялата история - ето за това ме кефи!
Нас червееееното знааамеееееееее родииииииииииии  Crazy

# 6
  • Мнения: 2 386
Звукът и видът на шевната машина действат...възбуждащо ..на сетивата.

Иначе е опит за сюжет, с опит за копие от приказка, като цяло - опит за реклама.

# 7
  • Мнения: 7 723
Звукът и видът на шевната машина действат...възбуждащо ..на сетивата.

Иначе е опит за сюжет, с опит за копие от приказка, като цяло - опит за реклама.
Абе, като ходих на практика в з-д ВИТОША не ми беше възбудено. Хич даже.

....ще я пробвам тая водка, обаче  Crazy

# 8
  • Мнения: 1 650
абе аз не пия водка, ама ще си купя една бутилка, за всеки случай
 Joy

# 9
  • Мнения: 19 271
Мен ме дразни това послание накрая:Още една добра вечер. Подсъзнателно искат да внушат, че няма секс или добри вечери без алкохол. Рекламата ми се струва тъпа.

# 10
  • Мнения: 25 447
А мен ме дразни зеленото листенце и именцето Мери Джейн.
Нямаше да ме дразни, ако бяха разрешени леките наркотици у нас. Ама не са.
Кой ли дилър прави пачки от рекламата на водка?  newsm78

# 11
  • Мнения: X
Мацка, дразня ся когато прекалееееееееееено много вземете да разсъждавате.....И да, ТИ НЕ СИ РАЗБРАЛА ествествено. И очевидно нямаш чувство за хумор, ама никакво. И очевидно не си от по-разкрепостените хора, на които ще им хареса. И очевидно не схващаш съвсем другото посланието на рекламата.......
"Още една добра вечер" - за някои! Още един начин да си изкараш нестадартно вечерта...пак за някои! Защо постоянно искате всички да сте на един топ.
Това че сменяш канала с " 200 км в час" не впечатлява никого Peace
Още по-малко феновете на водката...или на каквото и да е.....
Те и потребителските кредите не стават за всички, ама дай да ги плюем тогава а.....

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Не знам за Мери Джейн, обаче тия дни синът ми все ме пита как е в банката.  Shocked И после прави опит да се оригне.  Shocked 'Ку ми паднат от Мъ Тел ше ги разкостя.  #2gunfire

# 13
  • Мнения: 623
Мацка, дразня ся когато прекалееееееееееено много вземете да разсъждавате.....И да, ТИ НЕ СИ РАЗБРАЛА ествествено. И очевидно нямаш чувство за хумор, ама никакво. И очевидно не си от по-разкрепостените хора, на които ще им хареса. И очевидно не схващаш съвсем другото посланието на рекламата.......
....................................................

Мацка,ще ти кажа какво ме дразни.Омръзна ми от какви ли не послания.Досега от всевъзможни места се набива в главите на жените,че те могат и са длъжни да се грижат за себе си и да изглеждат като неземни принцеси......Та мацката се изтрепала да съвмести работата,домакинството,фитнес,солариум,козметик,шопинг за секси бельо и т.н., натокала се........обаче решила да остави човека сам за един(!) час......Ако пък е от по-предвидливите и не направи тази грешка сигурно ще се случи  друго - НЯМА ДА МОЖЕ ДА ВЪРЖЕ НА ПАНДЕЛКА дръжката на черешката.Както в една друга реклама,където две още по-натокани мадами са пренебрегнати заради това си неумение. Rolling Eyes
Та така.

Рекламата ме дразни и в друг аспект.Не само,че използват име и символ на ръба на закона,ами и предвид "високото" си качество, е с ниска цена и се купува от ученици,тинейджъри и т.н.......и после натровени в Пирогов.

Това за нея.Да не излезе,че умишлено я плюя.Има още сума ти ужасни реклами........хубавото е,че все пак има и хубави български попадения в тази област.

# 14
  • Мнения: 502
   Самата водка не е хубава,ниско качество е!На мен също рекламата не ми харесва,както не ми харесва клипа и на конкурентната водка-"Флирт".Почитателите на тази напитка знаят,че най- добрата българска водка е "Търговище",макар че никога не съм виждала реклама на нея! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт