Къде във Варна могат да се намерят колички Chicco

  • 792
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 743
По-специално ме интересува новия модел - Chicco For Me, модел 2008. Влюбих се в тази количка и искам да я видя на живо. Моля ви помогнете ми Praynig

# 1
има я в Хиполенд , в Образцов дом, за м-н Бебчо не съм сигурна. цената и беше 1300. и аз към нея съм се ориентирала, но да видим  Grinning

# 2
  • Мнения: 3 743
има я в Хиполенд , в Образцов дом, за м-н Бебчо не съм сигурна. цената и беше 1300. и аз към нея съм се ориентирала, но да видим  Grinning

тази цена не е ли за Chicco Trio (със кошницата и коша). Мен ме интересува точно този модел For Me и само количката, която става с единична и две единички дръжки едновременно. В някои интернет сайтове я видях за 600 лв newsm78. Дали аз не се бъркам Confused Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 502
виждала съм колички на чико в м-н биберон, в премама.

# 4
  • Мнения: 502
а забравих да кажа, че и в магазин Долче вита до окръжна болница има. те са официални представители на марката за България, така че при тях трябва да има най-голямо разнообразие и наличности.

# 5
  • Мнения: 3 743
а забравих да кажа, че и в магазин Долче вита до окръжна болница има. те са официални представители на марката за България, така че при тях трябва да има най-голямо разнообразие и наличности.

в понеделник ще ходим точно в посока Окръжна болница, ще проверим. Благодаря за отговора Елисиниа  bouquet. А знаеш точният адрес на магазина да не го подминем Rolling Eyes Embarassed

# 6
  • Мнения: 502
пада се точно преди светофара,който е в близост на м-н Гастро. преди него има още един магазин за бебешки стоки- Щастливо бебе и следващия е този магазин. в една нова сграда- офиси и жилища е. на отсрещния тротоар е детската кухня ако това може да ти е ориентир.

# 7
  • варна
  • Мнения: 256
Гали има я в Хиполенд на 100%...аз я гледах също и беше 600лв Peace

# 8
грешката е моя  Embarassed аз разбрах за Trio For Me . а тази за която говориш не е ли само лятна?и ако искаш си добавяш порт-бебе и другите екстри?

# 9
  • Мнения: 3 743
Елисиниа, благодаря за обяснението  bouquet. Сега го разбрах точно къде е магазина.
Утре ще го посетим да проверим.
Майченце, ако нямаме успех, ще отидем и към Хиполенд-а, че ни е по-далеч Peace.
Пуканка, комбинирана се води количката от 0-36м. Има напълно легнало положение. Не е само лятна. Аз просто нямам къде да държа зимния кош, а кошница за кола си имаме на Макси Кози, така че ще ни бъде излишна. Затова искам само количката. Иначе комплектът трио също е много добър. Успех и на теб в избора Hug

Общи условия

Активация на акаунт