Имам проблем със сушилнята и гащеризоните

  • 895
  • 14
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 619
Снощи се опитах да изпера всичките налични гащеризони на малкия. Махнах закопчалките, които се махаха, но някои бяха зашити и останаха. И металните копчета си останаха. Шумът като ги пуснах беше умопомрачителен Crazy #Crazy Докато бяха 2 гащеризона в цялото пране и не дрънчаха толкова много. Обаче когато цялата пералня беше почти само гащеризони.......Опитах да сложа хавлия при тях в сушилнята, но това не намали шума, така или иначе от центробежната сила най-тежките неща (закопчалките) отиваха най-близо до барабана на сушилнята. Някой има ли идея как да суша много гащеризони с метални копчета и закопчалки в сушилнята? Няма как да ги смесвам с другото пране, защото се оказва, че Иван-Асен носи само гащеризони и за разлика от блузките му те са повечето тъмно сини или дънкови и ги пера заедно.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 366
Можеш да ги сложиш в голяма торба или калъфка , която има цип или копчета.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 952
Още го помня този шум, Янтра  Laughing
Аз не му намерих цаката навремето. Простирах мокри за съжаление, защото дънковите гащеризони съхнат бавно.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 619
Можеш да ги сложиш в голяма торба или калъфка , която има цип или копчета.
Хм, нямам толкова голяма торба.  Laughing 6кг пералня Laughing

# 4
  • Мнения: 2 818
Можеш да използваш стар чаршаф, вместо торба. Само предполага де, нямам сушилня  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Божичко, Янтра, по колко гащеризона сменя синът ти на ден, че успяваш да събереше 6 кг. Shocked

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 619
Събирам му ги по цяла седмица Simple Smile 7 гащеризона и две дънкови якенца Laughing Веднъж в седмицата ще се перат гащеризончета накуп. Иначе през две вечери имам пак негова светла пералня. Да ми е жив и здрав - добро прасенце е, нищо не се облича по два пъти и общо взето един ден не се изкарва с едни дрехи Mr. Green

# 7
  • Мнения: 409
Аз уших огромна торба, обаче за съжаление пак трака, но поне е по-леко  Peace

# 8
  • Мнения: 9 899
е що голяма торба? Сложи ги в две-три по-малки.

# 9
  • Мнения: 47 956
Винаги се закопчават наличните ципове и закопчалки, така трака по- малко и не се деформира дрехата

# 10
  • Мнения: 3 576
Какъв е проблема да дрънчат? Wink
Нали няма да развалят сушилнята....

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
7 гащеризона и две дънкови якенца Laughing
Еее, така става, ама 7 гащеризона и две якенца на таква мъниче не правят 6 кила, шъ мъ прощаваш LaughingСпокойно можеш да мушнеш още нещо в същата сушилня, което да "омекотява" удара. Например хавлиени кърпи, купете си тъмни и ги суши с дрешките на мъника Peace Или още по-добре спално бельо newsm78 Ако ги напъхаш в тъмносин чаршаф-калъф, дали няма да тропат по-малко Rolling Eyes

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 619
Обмислям за голяяяяяяяяяяяяяяяяяям чувал от стар чаршаф. Laughing

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Янтра, ако беше изпрала вчера и днес и проснала на простора, гаранция, че за по-малко от 2ч. всичко щеше да ти е сухо и никакъв шум нямаше да има  Laughing

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 23 619
Щеше, ама живея на булеварда в Сопот, т.е. главната улица и целия трафик ми минаа под прозорците. Познай колко е прашно Close

Общи условия

Активация на акаунт