Кога сложихте децата в летния вариант на количката?

  • 3 284
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
имаме Куини Спииди и досега возех бебка в коша за новородено,но мйаките около мен с дечица колкото моето масово надигат бебетата да зяпат.Така и бебетата и родителите им са по-спокойни.И Лъчезара много се надига,но за мен все е рано да я сложа в летния вариант защото няма напълно легнало положение.
Споделете вие кога преместихте дечицата?

# 1
  • Мнения: 10 982
Нашата количка е същата и преместих дъщеря ми в летния вариант на 5 месеца. Първите 2 месеца я возех в коша за новородено, а след това в кошницата за кола.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
Ние днес монтирахме летния вариант за проба и май ще върнем коша за още някой друг ден.тя ли е дребна,количката лие широка незнам ама нещо не е като хората....

# 3
  • Мнения: 4 428
Ами аз вече не си спомням добре  Mr. Green Но мисля, че вече седеше сама и тогава стоеше в полулегналото положение на количката  Rolling Eyes Мисля, че беше на 4-5мес, когато я пробвах в полулегнало, но се клатушкаше много. Така, че до 6мес някъде със сигурност си изкарахме в леглано положение. Но, ако легналия вариант на летния кош е като на лятна количка - т.е. около 30градуса наклон, мисля, че няма да е проблем за бебе на 4-5мес да се вози в него  Peace

П.П. Да имаш предвид, че си търся кошче Дрийми, като се откажете от вашето  Grinning

# 4
  • Мнения: 2 197
Като започна да седи стабилно, на около 5 месеца. Много по-добре и беше в летния вариант, така или иначе беше дълга и не се събираше много  в количката. Като седна и започна да гледа навън беше много щастлива.

# 5
  • Мнения: 6 438
Мисля,че беше на около 4-5 месеца,но си стоеше в полулегнало положение и му беше много интересно  Peace

# 6
  • Мнения: 2 936
имах същата количка,смених коша средата на 5-ят месец ...Алекс ,лежеше на горната половина на количката  Peace

Slan4ogled,какво те притеснява?неразбрах на колко е малката?

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
Лъчезара е на 4 месеца и половина,притесняваме не това че е леко изправена,а че няма напълно легнало положение за сън...

# 8
  • Мнения: 622
до 5-я месец я возех в коша за новородено и после я преместих в "летния" вариант

# 9
  • Мнения: 502
в края на петия месец, но разходките бяха кратки, тъй като беше зимно време.

# 10
  • Мнения: 4 784
Когато беше на около четири месеца и половина.

# 11
  • софия
  • Мнения: 1 745
и ние бяхме със спиди-то и на 5-6 месеца я премстих  Peace!
мисля,че сте още малки ...

# 12
  • Мнения: 3 306
на 4 месеца беше като я сложих в лятна количка

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 697
Не че разбирам , но не можеш ли в коша за новородено да слагаш някакви възглавнички , за да го повдигаш и да ги махаш , като му се доспи newsm78

# 14
  • Мнения: 328
И аз тъй някъде към 4-5 месеца като беше почнах да я повдигам на по горното ниво и вече след като направи 6 м. почнах почти седнало но тя още не беше за него и затова не беше напълно изправеното ниво и вече след 7 м тя почти си стоеше сама на дупето и вече беше на напълно право положение но и вече и зимата беше почнала така че по рядко се случваше това  Hug

Общи условия

Активация на акаунт