Мнение за Ватев и за Еврев

  • 4 180
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте,скъпи момичета!
Интересува ме мнението Ви за Ватев и Еврев. Има ли забременели чрез инсеминация или инвитро при тях. какво им е отношението към пациентките си? абе всичко би ми било от полза. Личната ми лекарка ми го препоръча. Иначе съм от Варна, но тук не можаха да се справят с нас .

# 1
  • Мнения: 7
Предвид на опита, който придобих с инвитрото - 6 опита, имала съм среща и с д-р Ватев. Ако трябва да бъда откровена, не я повторих. В България съм била при д-р Йосиф Димитров, д-р Табакова, д-р Валерий Йорданов и д-р Стефан Тодоров /в Байройт - Германия/. За всички тези специалисти имам мнение, което е положително, с изключение на д-р Табакова, но за д-р Ватев бих казала - странна птица и не искам да Ви казвам отидете или не, но имайте едно наум и по-важното е  дали Вие ще се почувствате в сигурни ръце или не. Той е лекар, но не е гинеколог, поради тази причина според мен изпитва някакви комплекси - непрекъснато се изказва доста грубо и не ласкаво за гинеколозите, които се занимават с инвитро. Каквото и да решите, от сърце Ви желая успех!

# 2
  • Мнения: 290
Madlen_133  не го препоръчвам,"клиниката" му няма никакви условия - правя сравнение и не бих отишла пак при него.Друго не искам да коментирам,няма и смисъл.Но избора е твой и какъвто и да бъде ти желая успех

# 3
  • София
  • Мнения: 6 360
силно негативно.

потърси по ключова дума "Ватев" във форумите на Зачатие - www.zachatie.org/forum - и виж какви истории ще изскочат.
а лицето Еврев по едно време обичаше да се преструва на пациент и да пише злословия във форумите против колегите си от други клиники.

личната ти лекарка или им е роднина или живее с информация от преди 20 години, когато Ватев е измайсторил първото бебе ин-витро у нас. от тогава нещата са много променени.

във Варна имаше много силен екип, софиянки дори пътуваха до Варна, а ти си тръгнала в обратна посока. при кого си ходила във Варна, дето не е успял да ти помогне, изчерпа ли възможностите там?

# 4
Благодаря на всички Вас, които ми отговорихте!
След прочетеното в ЗАЧАТИЕ ( както ме посъветва JAM )- останах направо поразена от писаното там.  Побиха ме тръпки от историята на bubata . Бяхме решили с мъжа ми да си запишем час при тях за след лятото, но след всичко което изчетох- няма да ни стъпи крачето там.
Личната ми лекарка ми каза за тях , защото една нейна пациентка ходела при тях преди време  и и казала,че са добри. Те и помогнали.

# 5
  • Мнения: 1 143
Личната ми лекарка ми каза за тях , защото една нейна пациентка ходела при тях преди време  и и казала,че са добри. Те и помогнали.

Със сигурност има хора, на които е помогнал. Естествено, че след положителен резултат си готов да забравиш всичко. И ние така стигнахме при него (Ватев), защото помогнал на някого. Но не бих повторила. Не бих го и препоръчала на друг. Лекарите не са богове и не винаги успяват да помогнат, но да си лекар изисква повече от това да се наречеш баща на първото инвитро бебе. За Еврев изобщо няма да коментирам.
Желая ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт