детски офталмолог-гр.Пловдив

  • 582
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
моля да ми препоръчате добър очен детски лекар кадето мога да заведа сина си които е на 1 месец,има проблем е едното оченце постоянно залепва личния вече втори вид капки ни изписва но не минава а и досто продължително ги слагаме почти от както се е родил искам да получа и по компетентно мнение,а и се съмнявам да няма запушен слъзен канал

# 1
  • Мнения: 683
моля да ми препоръчате добър очен детски лекар кадето мога да заведа сина си които е на 1 месец,има проблем е едното оченце постоянно залепва личния вече втори вид капки ни изписва но не минава а и досто продължително ги слагаме почти от както се е родил искам да получа и по компетентно мнение,а и се съмнявам да няма запушен слъзен канал

Д-р Петкова, но не работи със Здравната каса. Прегледът струва 20 лв. Кабинетът й е в уличката до Симфонията, покрай Градската градина, тази която излиза на Турското консулство. Работи и в операционна на ВМИ, но не преглежда там. GSM - 0899360300

# 2
  • Мнения: 254
благодаря ти много мама на вале,а колкото до това че не работи със здравната каса аз и без това исках да го заведа на частна

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Благодаря за темичката   bouquet Мислех да пускам същата, но тук намерих отговор на въпроса си. Малкият ми син наскоро забелязах, че леко криви едното оченце и и се иска да го заведа при специалист. Ще заведа и големия да мине един реглед, че има фамилна обремененост - и двамата със съпруга ми сме с очила  Sad

Общи условия

Активация на акаунт