След епилация-гадни точки

  • 23 581
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 323
е, кажете има ли начин да се премахват тия гадни точици след епилация на краката.....пфууууу

# 1
Уфф тия точки и на мен са ми проблем, ужасни са. Малко ми помага олиото на Бюбхен или като си измия краката с хума. Най-хубаво е като хвана тен, тогава не се виждат Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 9 394
Това с точките си е явно генетично заложено.  smile3518
Аз позлвам епилатор много от отдавна. Все на точки са ми краката.
Пробвах и с бръснене. Пак си ги има.
Подобно е положението и с колата. Макар, че тя пък е добре за кожата.
Но и при майка ми и при сестра ми е така. Tired

# 3
  • Варна
  • Мнения: 366
При мен е същото положение,чак не мога да си облека къса пола.Сега опитвам ексфолиация на краката с морска сол и бадемово масло.Има лек ефект,но не нацяло.Но ще продължавам да се търкам

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз имам такива точки по краката. Все едно част от корена на косъма остава вътре в пората.  #Cussing out
Единствено през лятото, като хвана тен, се заличават! Много са ми неприятни - ако някой даде идея как могат да се махнат, ще съм му много благодарна!

# 5
  • Мнения: 3 611
Много са кофти тея точки   #Cussing out
И аz ги имам след кола маска или бръснене на краката. Интересното е, че след няколко часа (явно когато кожата ми се успокои) иzчеzват, някак иzбеляват (иначе са червени  Confused)

# 6
  • Мнения: 1 032
Уф, досаден и грозен проблем! #Cussing out
До сега, като че ли на другия ден след епилацията вече ги нямаше, но при последните две скубания изобщо не изчезнаха.
Сега ходя на солариум и се надявам така да си реша проблема. Praynig

# 7
  • Мнения: 2 596
При мен изчезват след 2 часа. Обливам краката със студена вода и мажа с лосион.

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз чакам съвет за това. Нищо не помага.  Аз съм с бяла и тънка кожа и май няма оправия.  Cry

# 9
  • Мнения: 2 672
при мен стават когато се бръсна и ми е много жега или ножчето е ново Sad ама отдавна не ги е имало newsm78 Grinning

# 10
  • Мнения: 781
Много са гадни и аз не мога да се отърва от тях,даже днеска една приятелка ми каза,че преди къпане там където има се търкат с хлебна сода,която е разтворена с малко вода,но аз лично не съм го пробвала newsm78

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Много са кофти тея точки   #Cussing out
И аz ги имам след кола маска или бръснене на краката. Интересното е, че след няколко часа (явно когато кожата ми се успокои) иzчеzват, някак иzбеляват (иначе са червени  Confused)
И аз съм така - след епилация кожата  се зачервява за известно време, после минава.
Но ми се струва, че някои момичета пишат за друго - "Все едно част от корена на косъма остава вътре в пората.  Единствено през лятото, като хвана тен, се заличават!"

# 12
  • Мнения: 2 047
да, май наистина не стана ясно за кои точки се питаше - червените след епилация минават след няколко часа, а черните с косъмче вътре, понякога просто ги изтисквам за да излезе косъмчето  и са дотам.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Тия, червените, дето минават след няколко часа, едва ли са проблем за някого - просто подбираш момента, в който да се епилираш, да не е непосредствено преди излизане. Или пък обуваш панталон...
Другите, от които и аз се оплаквам, са си кошмарни!!!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 544
Само тен му е майката. Или автобронзант. С друго не става. И мене ме мъчат от скоро, преди изчезваха ама сега...тц. И това ако е от ЕГНто ще се гръмна. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт