Въпрос за столчето за хранене???

  • 1 027
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
Здарвейте момичета,
Бебка е вече на 9месеца, все още не може да седи сама стабилно.Чудя се при това положение дали мога да използвам столче за хранене??? newsm78 Виждала съм, че имат колани за връзване и може ми те ще я държат стабилна,...

Досега я хранех в шезлонга, но много взе да си вири краката и да се върти и си мисля, че в столчето ще ми е по-лесно... newsm78

Много ще се радвам да споделите вашето мнение по въпроса Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 197
Не би трябвало да имаш проблем. Даже и да не ползваш коланите таблата е достатъчна, за да ти я държи на място. Поне аз в началото не съм я връзвала, започнах чак когато започна неистово да се върти и катери. Аз мисля, че е удобно столчето, мекичко е и детето се чувства добре. Поне в нашето дъщеря ми се чувства прекрасно. Доказателство е, че вече няколко месеца самосиндикално си се покатерва на него (много здраво излезе, да са живи и здрави китайците).

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
Можеш спокойно да ползваш столчето. Ние го ползваме от 6-тия месец, а чак сега седнахме що годе стабилно. Педиатърката каза, че спокойно може да я слагам за хранене вътре, тоест за малко.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 294
Достатъчно голямо е бебчето за да стои на столче за хранене  Peace

# 4
  • Мнения: 2 131
Достатъчно голямо е бебчето за да стои на столче за хранене  Peace
newsm10

# 5
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
достатъчно сте голями за да може вече там да се храните Peace

# 6
  • Мнения: 9 814
Бебето вече спокойно може да седи в столчето за хранене.
Дъщеря започна да седи там, малко след като навърши 6 месеца.

# 7
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Както са ти писала и другите преди мен, няма проблем да я слагаш вече в столчето за хранене.

# 8
  • Мнения: 5 393
Ще повторя предишните мнения- да, вече може да се храни в столчето.Коланите ще я придържат да не падне.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Сина ми го сложих в столче за хранене на 5 мес. и 20 дни, дори още не сядаше. Столчето ни има позиции на облегалката и де факто бебето беше като в кошница за кола.
Спокойно можеш да сложиш и твоето дете, повечето имат 5-точков колан, точно като на количките.

# 10
  • Мнения: 199
Благодаря ви,момичета!  bouquet
Чувала съм, че столчетата за хранене на са много стабилни и детето може дори да ги обърне ако се наведе по-силно.
Това вярно ли е? И значи ли, че бебка трябва да седи там само докато съм до столчето.т.е. само докато се храним?
Защото мислех да го използвам да си поседи вътре докато свърша някоя и друга работа... newsm78

А бихте ли ми препоръчали каква точно марка да купя.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Не е нестабилно. Говоря за пластмасовите столчета, върху дървените нямам наблюдения.
И аз го ползвам за усмирителна риза за да мога да свърша нещо. Не виждам като е вързан с коланите и табличката е пред него как ще се измъкне или наклони столчето.
Нашето е Кангаро Суити.

# 12
  • Мнения: 1 554
от 4 месец,синът ми го храня на стола,нямам никакъв проблем Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 603
Защото мислех да го използвам да си поседи вътре докато свърша някоя и друга работа...

Понякога и аз оставям Зори в него, ако се налага да свърша нещо.

# 14
  • Мнения: 6 438
Дори и да не може стои стабилно детето си има и столчета с наклон,но тогава пък не е достатъчно голямо за хранене,но това е друга тема.Колкото и нестабилно да стои за 9 месечно бебе столчето си  е Ок.  Peace

За стабилността-няма опасност да се обърне.Друг е въпросът,че Алекс като поотрасна малко се научи да се имъква от коланите,но трябва вече да е доста пъргаво и изобретателно детето.

За дървените столчета-зависи какво е.На Стоке например са подходящи и за по-малки деца,но на другите марки са за по-големички  Peace

Общи условия

Активация на акаунт