Миялна машина от магазини ЗОРА

  • 1 606
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 419
Момичета, някоя от вас има ли, която да си е купила миялна машина за вграждане от верига магазини ЗОРА? Следващия ми въпрос е дали случайно са ви липсвали щифтовете за прикрепването й към декоративната врата. Силно се надявам да сте ме разбрали. Миялната машина я сложи мъжа ми, ама сега седи без вратичката Sad





Последна редакция: пт, 16 май 2008, 17:22 от Tandoori

# 1
  • Мнения: 1 655
От Зора я купих моята, имаше си всичко необходимо за закрепване на вратата.
Не можеш ли да се обърнеш към сервиза, сигурно имат необходимите щифчета?

# 2
  • Мнения: 7 091
Момичета, някоя от вас има ли, която да си е купила миялна машина за вграждане от верига магазини ЗОРА? Следващия ми въпрос е дали случайно са ви липсвали щифтовете за прикрепването й към декоративната врата. Силно се надявам да сте ме разбрали. Миялната машина я сложи мъжа ми, ама сега седи без вратичката Sad


АКо искате да получите повече отговори добре е да използвате заглавие, което да насочва към въпроса ви. Редактирах съществуващото, дано се намери някой, който има информация.
Успех! Peace

# 3
  • Мнения: 419
Tandoori, права си. Благодаря ти!

От Зора я купих моята, имаше си всичко необходимо за закрепване на вратата.
Не можеш ли да се обърнеш към сервиза, сигурно имат необходимите щифчета?

За съжаление и в сервиза не предлагат такова "животно". Вече не знам какво да правя.
Svetla 1, каква марка е вашата миялна? Нашата е на CROWN и нямаше нищо в нея за закрепването й към вратата.

# 4
  • Мнения: 1 655
Ariston за вграждане е нашата.
CROWN е марка на ЗОРА до колкото знам. Обърнете се към тях, ако не сте, и не ги оставяйте докато не си получите щифтовете.

Общи условия

Активация на акаунт