Мебели по поръчка - Варна

  • 12 093
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 120
Моля насочетеме към фирма , която може да ми изработи тези мебели за антрето.
http://www.dimboss.com/images/big/antreta_07.jpg
Фирма от която сте доволни, спазва си сроковете и работи с качествени материяли.

# 1
  • Мнения: 1 632
Ние си бяхме поръчали от ВАЛИАНИ на бул.Сливница,но не помня точно номера.Много коректно се отнесоха,ефтино и бързо.За качество не мога да кажа още нищо.Поръчката ни беше изпълнена след 2 седмици.Ако те интересува ще се разтърся за визитката.

# 2
  • Мнения: 1 120
Благодаря  bouquet
Намерих координатите им в нета. Дано мебелите да са качествени. Ще ги посетя на место.

# 3
  • Мнения: 1 632
Стискам палци,и после да кажеш какво е станало!

# 4
  • Мнения: 287
ивка-щастливка, можеш ли дапишеш къде точно на Сливница се намира Валиани , аз успявам да открия координати на ул. Черна 1. Дали е същата фирма?

# 5
  • Мнения: 2 014
Фирма "Вилиани" има на "Сливница", където се пресича с ул."Пирин", до някаква евангелистка църква./Срещу клона на Енергото./
Не знам добре ли го обясних.

# 6
  • Мнения: 1 632
ивка-щастливка, можеш ли дапишеш къде точно на Сливница се намира Валиани , аз успявам да открия координати на ул. Черна 1. Дали е същата фирма?
Мисля че,е на Сливница 98(до колкото помня).едно тясно магазинче на 2 етажа.

# 7
  • Мнения: 617
И аз съм използвала услугите им, много сме доволни, направиха ни скрин за бебето според нашите размери и място.
Сега ни предстои обзавеждане на апартамент и смятам със съпруга ми, пак да се обърнем към Вилиани

# 8
  • Мнения: 287
A знаете ли дали правят  и кухни?  Ще съм много благодарна, ако някой ми напише телефона на фирмата  Hug

# 9
  • Мнения: 625
Я,едно записче. Hug

# 10
  • Мнения: 1 632
И кухни правят.Щяха да ни правят нашата,но в крайна сметка ни я правиха познати,за мое съжаление!Ако чукнете в гугалка,ще ви излязат кординатите им.

# 11
  • Мнения: 287
Да, търсих аз в гугъла, ама като ми излиза ул: Черна 1 и се обърках дали е същата фирмата...Затова исках телефона им някой да ми даде Simple Smile

# 12
  • Мнения: 47
ВалиАни мострената зала и там където живеят е точно срещу входа на читалище Маяковски до Пикадили Чаталджа. Това на бул.Сливница им е по-малък магазин. За телефон не мога да съм полезен. Ако някой все пак иска на 2 крачки ми е и минавам всеки ден покрай магазина мога да попитам за координатите.

# 13
  • Мнения: 287
zdravkich, ако не ти е проблем би ли попитал като минаваш покрай този на Пикадили Чаталджа дали правят кухни? Намерих телефона на магазина на Сливница и преди малко звъннах и дамата, с която разговарях ми каза, че точно кухни не правят  Rolling Eyes  Много странно...

# 14
  • На плажа
  • Мнения: 1 104
Извинете за въпроса,но какво точно пишете в гугъл?Аз какво ли не опитах ,не можах да открия сайта на Вилиани Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт