3D ehograf- kade ima takav?

  • 1 631
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
Momi4eta, kato 4eta po forumite kolko ste 6tastlivi i vaodu6eveni ot tova 4e ste uspeli iasno da vidite svoite malki beboci na triizmeren ehograf, mi se priiska stra6no mnogo i az da vidia svoia taka.
 Kade ima takav ehograf i kolko struva i moje li da ni dadat snimki ot nego???

# 1
  • Мнения: 554
Вече има на доста места.
В болница Св.София,в частна клиника Св.Лазар(прегледа е 80лв.),медицински център Св.София(50лв.)....Сигурно има и на други места,но другите мами ще се включат и ще ти кажат.
Цените бяха такива миналата година по това време,сега не знам.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 375
Медицински център Фемина на ул. Дунав преди да свърши в Сливница.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
д-р Марков и д-р Димитрова в МЦ ФЕМИНА: СОФИЯ 1202, ул Дунав 47, тел. 983 30 20 , GSM на центъра 0889030595

Там ходих на фетлана морфология, струваше 40 лв. Гледат всичко на бебето: органи, скелет и т.н. Накрая го включват и триизмерно цветно, но това е повече за радост на родителите, а същинския преглед е с 2D, но пък всичко се вижда. Само дето за пола не беше сигурно дали е момче или пъпната връв стърчи Simple Smile Бях в 17г.с.

Доколкото знам всеки петък има курс за бъдещи майки в Св.София и към курса вклюват безплатен преглед с 3D. Провери и това.

# 4
  • Мнения: 6 472
Да де, ама от този курс верно, че те гледат на УЗ, но със сигурност не е 3Д Rolling Eyes Във всеки случай, апарата им е хубав де, ама просто не включват 3Д-то:)

# 5
  • Мнения: 1 341
При Мазнейкова - 70лв

# 6
  • Мнения: 5 393
В болница Лозенец(бивша Правителствена).Страхотно качество,50лв, видяхме пола на бебо още в 17та седмица #Milti,извадиха ми даже и снимка триизмерна на личицето,голям сладур е.Приемът е свободен,плаща се на регистратурата.Препоръчвам. newsm10

# 7
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ще ходя при Мазнейкова другата седмица за фетална морфология,цената за прегледа е от50-70лв

# 8
  • Мнения: 2 755
Не стана ясно за какъв ехограф говорите, за 3-D или 3-D-livenewsm78 Този при Мазнейкова е само 3-D ( ходих при нея миналата година, освен ако през това време не е закупила и 3D-live)  Thinking

# 9
  • София
  • Мнения: 2 683
Мазнейкова и Панова имат нов 3Д лайв или както му казват също 4Д, от месец, месец и половина.
Прегледът струва 70 лева.

# 10
  • Мнения: 2 755
Мазнейкова и Панова имат нов 3Д лайв или както му казват също 4Д, от месец, месец и половина...
Това 4D много ме озадачава  newsm78 Нали говорим за измерване на височина, ширина и дълбочина (триизмерно пространство)? Четвъртото измерение е времето. Та, това наименование 4D, е доста неточно.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 683
И според мен наименованието е доста неточно.
Но така го водят: 4Д (изображение в реално време).
3Д лайв ми звучи по-точно, ама ходи ги разбери.

# 12
  • Мнения: 522
3d ехограф има на няколко места в София - в "Тина Киркова", "Свети Лазар", МЦ "Фемина" и Гинекологичен център "София". Цената на прегледа е около 30-40 лв. При д-р Мазнейкова (в частния й кабинет) има 4d ехограф, което е възможно най-модерното в България. Навсякъде дават снимки и правят записи на видеокасета или CD.

# 13
  • Мнения: 133
Ходи в Тина Киркова,там има струва 20лв.,на часно!!! smile3521

# 14
  • Мнения: 2 950
В св. София е безплатен, ако идеш на училището за родители. То е само в петък и е около 2 часа. Като се записваш за него можеш да си поискаш преглед на 3D и ще ти дадат картонче за друг ден за безплатен преглед! иначе се плащаш 20 кинта

Общи условия

Активация на акаунт