ИКЕА?!?!, ИКЕА!!!- Тема 3

  • 37 161
  • 303
  •   1
Отговори
  • Мнения: 292
Заключиха ни старата икейска тема, та пускам нова. Ако някой може да пусне линк към старата ще е добре.
Успех!

# 1
  • Мнения: 292
Ето и за начало една от последните ми покупки, дреболия е ама много ме кефи!!

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80056045

ще ги ползвам за като прибори за салата за лятото!!  chef

# 2
  • София
  • Мнения: 259
Привет! Влизам в темата само за да споделя, че Икеа (и по-точно нашите съседи от Гърция) планират да отворят магазин най-късно до есента 2009 в София. Съжалявам, може да сте го обсъждали преди, но понеже информацията вече е доста сигурна реших да го напиша все пак. Остава само да се надяваме да си спазят сроковете. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 535
Привет! Влизам в темата само за да споделя, че Икеа (и по-точно нашите съседи от Гърция) планират да отворят магазин най-късно до есента 2009 в София. Съжалявам, може да сте го обсъждали преди, но понеже информацията вече е доста сигурна реших да го напиша все пак. Остава само да се надяваме да си спазят сроковете. Simple Smile
Чудесно е, че са го планирали. Laughing
Изобщо финализираха ли сделката за парцела?
Кой избраха - този на Симеоновско шосе и Околовръстното или друг?
Оттук до финала има мнооого време!

# 4
  • София
  • Мнения: 861
С нетърпение чакам да отворят Икеа и тук Crazy, но тъй като има още доста време, се надявам да посетя тази в Букурещ следващият месец  fingerscrossed. Хайде показвайте успешните си покупки, че почвам да правя списъка  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 622
 Мога да осъществя транспортни услуги( с голям товарен бус) от ИКЕА до Варна и региона, на голямо количество стока. Ако има желаещи,  приемам поръчки по каталог  Peace

# 6
  • Русе
  • Мнения: 7 765
Парцелът е закупен, но не мога да кажа къде  е.  Peace

# 7
  • Мнения: 292
Има ли някой тези шкафове за обувки

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/10109274


интересуваме като са от пластмаса издържат ли много, имам намерение не само обувки да слагам дам, а и нещо по-тежко newsm78

# 8
  • Мнения: 4 202
Има ли някой тези шкафове за обувки

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/10109274


интересуваме като са от пластмаса издържат ли много, имам намерение не само обувки да слагам дам, а и нещо по-тежко newsm78



Мисля, че в предната тема ги обсъждаха и момичетата, които ги имат споделиха, че са удобни и надеждни.


Това, че гърците ще отварят ИКЕА в БГ хич не ме радва, представям си цените какви ще са  Tired

# 9
  • Мнения: 3 215
От въпросните шкафчета имаме 3 черни в апартамента ни в Гърция. Ако се закрепят стабилно,няма проблем да се слагат и по-тежки неща.Аз съм много доволна, прибрани са, не заемат много място,а вършат идеална работа.

И аз съм скептична по отношение на цените в бъдещата Бг-ска ИКЕА...

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 231

Аз питах преди време и много ги похвалиха откъм издръжливост, което ме интересуваше. newsm10

Още не съм почнала ремонта по ред причини, но вече съм на стартовата линия и сега се замислих, че май съм голям оптимист да очаквам тези шкафчета да са в наличност по всяко време в Икеа. Thinking

# 11
  • Мнения: 3 215
В гръцката ги има - обикновено на излизане ги виждам - черни, червени и бели.
Успех! Peace

# 12
  • Мнения: 25
Парцелът е закупен, но не мога да кажа къде  е.  Peace

...аз пък мога - не е чак такава тайна Simple Smile - на Околовръстното...
Вторият магазин ще е във Варна.
Чакам ги с нетърпение.

# 13
  • гр. София
  • Мнения: 1 887


...аз пък мога - не е чак такава тайна Simple Smile - на Околовръстното...
Вторият магазин ще е във Варна.
Чакам ги с нетърпение.

Е,ама то околовръстното много дълго. Mr. Green Дано да е в противоположна посока на COMO.

# 14
  • Русе
  • Мнения: 7 765
Lik, незнам къде е, не че не искам да кажа Peace

Общи условия

Активация на акаунт