За мъдростта на форума - Петъчна

  • 1 753
  • 36
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Здравейте,
Преди ден този форум надхвърли 80000 регистрирани потребители написали 2 800 000 (два милиона и осемстотин хиляди) мнения в 61000 теми.
Човек може да намери тема за всичко което го интересува ... от коликите на бебето до това дали на другите им п...т шу...те.
миналата седмица мернах една тема за законите на мърфи ... позачетох се в тях и в извесни мъдрости и поговорки и установих, че има някои сякаш произлизащи от тук.

"Ако нещо може да се обърка, то се обърква." може спокойно да се перефразира като "Ако една тема може да бъде безмислено оспамена, то тя бива оспамена"

"Винаги можеш да намериш нещо, което не търсиш. " => "Винаги можеш да намериш тема, която не търсиш. " - Закон на Клюкарника

"Носорозите имат кофти зрение, но това не е техен проблем." => "Админите имат понякога кофти настроение, но това не е техен проблем."

"Не си губи времето да опровергаваш критиците си. " с допълнението "Ако много настояваш да се изясните, татти ще дойде"

"Всички мъже грешат, а пък само женените си признават. "

"Да се греши е човешко, но усещането е божествено. " - Наблюдение на темите в ДиС

"Ако някой пост е тесен и дълъг, то в ляво от него има реклама на паста за зъби"

"Само човек, който разбира нещо изцяло, може да го обясни така, че друг да не може да го разбере."

"В живота можеш да вярваш само на себе си и то не винаги." => "Във форума можеш да вярваш само на написаното от себе си и то не винаги."

"Невъзможно е да се определи дълбочината на гьола преди да се падне в него. " - Закон на Милър - "Невъзможно е да се определи дължината на темата преди да я пуснеш."

"Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги. "


ето и препратки http://vladiant.hit.bg/cita/laws.htm , http://emporio.hit.bg/mudrosti.html

нещо да допълните?

а между другото ако нямате какво да допълните, носите ли сутиени с подплънки ?



# 1
  • Мнения: 35 891
не нося сутиени с подплънки Simple Smile

# 2
  • Мнения: 80
Амииииии, имам си достатъчно и не се нуждая от подплънки!!!! Joy

# 3
  • Мнения: 656
Не нося, но това не значи, че бюста ми е голям. Просто ми убиват подплънките.


"Само човек, който разбира нещо изцяло, може да го обясни така, че друг да не може да го разбере."  - не съм съгласна с това. По същия начин обяснявам и нещата, които не разбирам.

# 4
  • Мнения: 25 441
Ако броят на темите със сексуална тематика нарастне значително, значи е петък.
Първо следствие: Може просто голяма тълпа потребителки да са едновременно в цикъл.
Второ следствие: Може да е започнало Световното по футбол.
Трето следствие: В някой тийнейджърски форум пак са пуснали линк за насам.

# 5
  • Мнения: 656
Четвърто - Тати е офлайн.

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
"когато решите да промените ваша мнение в тема, то тя или ще заключена или вече няма да имате право"

# 7
  • Мнения: 212
Ако броят на темите със сексуална тематика нарастне значително, значи е петък.
Първо следствие: Може просто голяма тълпа потребителки да са едновременно в цикъл.
Второ следствие: Може да е започнало Световното по футбол.
Трето следствие: В някой тийнейджърски форум пак са пуснали линк за насам.

Как Сийке не мога да разбера защо повечето тук приемате секса като нещо изключително и нещо отделно от човешкия живот. Темите за секс са като всички останали теми. Секса е част от живота на човека и не виждам нищо странно да има и 10 000 теми за секс както има да кажем има 1 000 000 теми за кърмене. Защо никой не прави забележка че имало толкова много теми за кърмене а се прави забележка че имало много теми за секс. Все едно че секса е нещо различно от най-нормална и естествена човешка дейност.

# 8
  • Мнения: 606
Хъм?  newsm78
И аз не нося сутиен с плънки.

# 9
  • Мнения: 740
"Не се безпокой какво си мислят за теб другите. Те са заети с притеснения какво си мислиш ти за тях"
Това може да е мото и верую на новаците, че и не само на тях  Joy

# 10
  • Мнения: 122
Само минавам от тук, но да споделя все пак де... слагам си сутиена само в съботните ми излизания по дискотеките...  ooooh!

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 10:27 от Нали Мъжете Не Плачат

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моят извод е, че Лабрадоровото магазинче за бельо не върви. Така той има време да живее бурен виртуален живот, за което аз му завидях (щото сега ме има, ама след малко ме няма-а-а!).
П.П. Под "магазинче за бельо" разбирам "магазинче за бельо, дамско". Не намеквам други работи.  Laughing

# 12
Скъпи само за сутиена ще ти отговоря, кат замине жената слагам сутиена  с подплънки и гледай как  шляпам навън с  туй чудо и мнооо ма заглеждат и  аз си викам брей, сигурно съм мноо готин!

# 13
  • Мнения: 851
Ако искаш да чуеш, че не си чак толкова нещастен колкото се чувстваш, пусни тема за изневярата  Mr. Green
И др. и т.н
Сутиените ми са само с подплънки, защото иначе трябва да съм като в сръбския виц "Жени, ако не сакате циците ви да стигат до пъпа, ходете на ръце!

# 14
  • Мнения: 2 631
Много сутиени вече са с вградени подплънки, които не се виждат и ен се махат! Аз нося такива..
Съответно, нося ли аз сутиени с подплънки, или нося сутиени без подплънки??  newsm78
Лабрадор?

Общи условия

Активация на акаунт