стоящо кранче в кухня

  • 1 258
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 386
очевидно съм на кухненска вълна


вече избрах мивката - бланко ще е
и сега остава да избера и кранчето, та имам два въпроса
- според вас оправдана ли е цена над 150 лв за кранче
- мат или хром

# 1
  • Монреал
  • Мнения: 631
- да, оправдано е
- мат

# 2
  • Мнения: 824
Нашата е хром и е доста над 150 лв.,струва си!

# 3
  • Мнения: X
 Peace Аз съмна мнение, че няма нищо вечно и че ще си  взема по-евтинко (до 100 лв) за да може като даде фира да го сменя, а не да карам цял живот с 1 смесител. Колкото до покритието-мат, щото много се цапа и естетически изглежда ужасно от капчиците варовита вода при нас!!!  Hug

# 4
  • Мнения: X
В предишната кухня, която обитавах беше с горния
А сега съм си харесала този

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 12:47 от Анонимен

# 5
  • Мнения: X
Не виждам нищо лошо и в 2та, а са на цени съответно 50 и 91 лв. !!!  newsm78

# 6
  • Мнения: 51
Заслужава си според мен и парите са оправдани за качествен смесител.

# 7
  • Мнения: X
Заслужава си според мен и парите са оправдани за качествен смесител.
Какво разбираш под качествен?  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 388
Заслужава си. Нашата беше над 150 лв.
Каква марка е?

# 9
  • Мнения: X
 Какво разбираш под качествен?  newsm78

# 10
  • Мнения: 2 388
Какво разбираш под качествен?  newsm78

На първо мислене да не се разваля бързо.
А ако се развали да има гаранция, която е действителна наистина.

# 11
  • Мнения: 8 999
Отдавна съм отрекла батериите за стена, много ми е гадно, като трябва да бърша около тръбите. Стоящата е по-елегантна и по-удобна в много отношения.
Миналата година, като правихме грандиозния ремонт, се охарчихме яко и взехме да пестим от неща, които впоследствие лесно могат да се подменят /без да се кърти, разбива, замазва и т.н./, затова си взехме китайски батерии /Форма Вита/. Реших, че на първо време ще ми вършат работа, а като се развалят ще си купя по-хубави и по-скъпи. Все пак очаквах да се стабилизираме финансово до 3-4 месеца след като приключим с тази невиждана гълтачка на мангизи - основния ремонт. Но ето на - вече година и половина тези смесители ми вършат чудесна работа и не дават никакви признаци за разваляне. За кухнята си взех един много гъзарски, с изтеглящо се рамо-душ /като подвижен душ е/ и извит нагоре като котка, която се протяга. Струваше около 80-90 лева.

# 12
  • Мнения: 51
Ами аз под качествен разбирам, смесител, който не трябва да сменям често, да не е боклук и определено да има гаранция, за да може ако случайно се появи проблем да бъде отстранен или сменен от фирмата, от която съм го купила. В къщи няколко пъти сменям кранчета и щуротии, нямах късмет, затова внимавах при покупката на новите, дано с тях всичко да е ок, но и да не е имат гаранция, така, че не се притеснявам Hug

# 13
  • Мнения: 712
очевидно съм на кухненска вълна


вече избрах мивката - бланко ще е
и сега остава да избера и кранчето, та имам два въпроса
- според вас оправдана ли е цена над 150 лв за кранче
- мат или хром

- Мисля, че оправданото го определяш ти.
- мат

# 14
  • Мнения: 5 178
Не мат и струва си определено.
А скритото душче описано от БайБиби е невероятно удобно за измиване на плодове и по-големи съдове, когато не се събират под смесителя

Общи условия

Активация на акаунт