Ескапеле и забременяване

  • 751
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!Искам да ви споделя това което ме притеснява,и много се надявам да ми помогнете,с мнение или опит.Днес пих Ескапеле,по принцип несе пазим с мъжът ми но другия месец ще пътуваме в извън БГ,и неискахме точно сега да става бебето.Това което ме притеснява обаче,данеби това хапче дами попречи за понататъчно забременяване.Някоя от вас минавала лие през такъв етап?Направо съм уплашена

# 1
  • Мнения: 16
Спокойно, това хапче само ще предизвика менструацията ти и няма по никакъв начин да възпрепятства забременяване дори следващия месец... newsm78 поне така мисля, пила съм го няколко пъти...

# 2
  • Мнения: 2 270
Спокойно, това хапче само ще предизвика менструацията ти ...

И разбърква сериозно хормоналния баланс в организма ти!

# 3
  • Мнения: 3 621
Спокойно, това хапче само ще предизвика менструацията ти ...
И разбърква сериозно хормоналния баланс в организма ти!

консултирай се с лекар...учудва ме факта че толкова много момичета пият такива хапчета на своя глава без да подозират какви неприятности могат да си докарат ... с хормоните шега не бива

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Консултирай се с лекар  Peace

# 5
А дали е нормално да вдигна температура?Днес е 4 ден от както го пих,и от вчера имам t 37,2.
Ще ви споделя още нещо ,преди въпросния полов акт с мъжът ми,заради който го пих това Ескапеле,бехме правили секс в деня в който ми свърши менструацията.От тогава минаха околу 13 дена.Вчера правих тест беше отрицателен.И все пак дали има вероятност да съм забременяла тогава???Мъжът ми е извън БГ и ще се пребере към края на месеца,дано да не съм полудяла от притеснение до тогава

Общи условия

Активация на акаунт