Преобразете тялото си за 6 дни - Майкъл Търмънд

  • 4 089
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 181
Ровейки се в нета попаднах на заглавието на тази книга
"Преобразете тялото си за 6 дни - Майкъл Търмънд"
Потърсих информация за нея и в един друг форум
http://www.svatbata.org/forum/index.php?topic=1287.0
и прочетох един куп положителни отзиви за нея.
Някой от вас да е запознат с тази книга и да има някаква идея дали това наистина е така?
Ето даже и сайт от който може да се поръча тази книга
http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=19725
Аз май се навих да си я поръчам, но първо утре ще ида да я потърся по книжарниците и ако не я намеря ще си я поръчам по нета.
Вие какво бихте казали за тази книга?

# 1
  • Мнения: 4 344
здравей!
аз я правих миналата година и имаше ефект...,но ми беше трудно и омръзнало с това пилешко и риба..
успех!

# 2
  • Мнения: 50
Миналата година имаше такава тема и много момичета бяха запалени по тази диета. Във форума дори имаше сканирана книга. Аз също изпробвах диетата. Имаше резултат. Бях доволна. Но определено диетата не е за работещи жени, защото трябва да се яде начесто, а не на всяко работно място това е възможно

# 3
  • Мнения: 181
А може ли да ми кажете приблизително какво трябва да се яде през тези 6 дена като продукти и като количество?

# 4
  • София
  • Мнения: 4 052
Използвай търсачката, ще намериш поне 5-6-7 теми (ако не и повече) в които гаранция има отговор на въпроса ти.
Все пак, ако имаш възможност най-добре си купи книгата. Там има тест, който определя какъв тип си и съответно инструкции за храна и тренировки.

# 5
  • Мнения: 181
Благодаря за съвета. Ще си я купя и ще пробвам. Дано и при мен да има ефект  Hug

# 6
  • Варна
  • Мнения: 912
ако поразтърсиш наистина ще намериш цялата книга сканирана из темите, заедно с тестовете, сещам се, че някой се беше постарал доста  Wink
аз я правих преди време, за моята група се ядяха предимно мръвки и зарзават, малко грейпфрут и картоф

# 7
  • Мнения: 195
Здравей, Lady_Sunny!

И аз я правих и бях много доволна, хем не вярвах, че  ще стане нещо Simple Smile Доколкото си спомням за 6 дни свалих 5 кг някъде...което си е направо чудо, хем не стоиш гладен, дори  може да си правиш десертчета - крем карамел приберно (леко видоизменен де, ама все пак - десертче си е )...но наистина не е лесно ако си на работа, аз специално си взех отпуска 1 седмица, за да си стоя в нас и да я спазвам...
Книгата я има по книжарниците със сигурност, аз съм я виждала на доста места.
Успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт