Бременна и на море

  • 8 108
  • 102
  •   1
Отговори
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Момичета, споделете опит, тези които сте ходили бременни на море. Не ни се иска да лишаваме малката от почивка на море, а тогава ще съм в 7-мия месец. Принципно пътуването не ми е проблем и сега често пътувам командировки до други градове /отиване и връщане за един ден/.

Ако знаете нещо, което би трябвало да имам предвид, с което да се съобразя ще съм ви много благодарна.

# 1
  • Мнения: 2 660
Единствено се сещам да внимаваш с излагането на слънце - повече мазане и повече сянка - за да не ти станат петна от бременноста.

# 2
  • Мнения: 26
Аз ходиих на море в 5- тия месец! Само внимавах и не се излагах на слънце! няма страшно щом не ти е проблем пътуването, заминавай спокойно и хубава почивка!

# 3
  • Мнения: 175
И аз ходих в 6-я месец бременна на почивка! Само стоях под чадъра и избягвах да плувам в морето много - това е! Щом не ти е проблем пътя - приятна почивка!  Peace

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Единствено се сещам да внимаваш с излагането на слънце - повече мазане и повече сянка - за да не ти станат петна от бременноста.
точно така....приятна почивка  Peace

# 5
Аз ходих в 7ми месец и стоях само на сянка.  Но в опасните часове дори и под чадъра не е за препоръчване.

# 6
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Повече сянка и прохладни места! И таткото да тича по малката, мама да си почива. Приятна почивка!  Grinning

# 7
  • Мнения: 518
Приятна почивка и от мен Peace Но не е лошо да питаш и доки дали позволява пътуването и особено, ако сте решили да ходите по-далечко. Аз когато бях в 7-ми месец док каза, че мога да пътувам където поискам само да не се качвам на самолет Joy Joy Joy

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ходих си на плаж през цялата бременност и се печах на слънце докато можех да лягам по корем. После пак ходих, но си лежах на шезлонга под чадъра.

# 9
  • по света
  • Мнения: 1 587
Била съм в шестия месец бременна на море,не съм имала проблеми гледах да не съм на плаж в най-големите жеги.

# 10
  • Мнения: 752
В 6-тия месец бях на море. Щом ти понася пътуването, не се отказвай. Аз си ходих на плаж, влизах в морето - някой казват, че не е хубаво да се къпеш в морето, но аз просто неустоях. Повече сянка и така.

# 11
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз бях в 6-ти месец когато ходихме на море. Отидохме в края на юни. Пътувахме бавничко и с почивки. Взех си възглавница и си полежавах на задната седалка докато пътувахме. Ходехме сутрин и късно слетобяд на плаж. Разхождахме се и прекарахме страхотно.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 555
И аз миналата година ходих бременна в седмия месец на море. Единственото, което се сещам е да използваш или цял бански, или банските от две части за бременни, които са с горнище като потник, за да е закрито коремчето. И другото - забавлявай се.  Peace Аз даже на волейбол в морето играх.  Joy

# 13
  • Мнения: 9 973
само стой на сянка

# 14
  • Мнения: 9 814
Стой на сянка,пий достатъчно течности и спирайте често при пътуването за почивка.
И се надявай да не трябва да ви изпишат от местната болница с бебо- преди две години моя позната съчета морето с раждане в бургаската болница, беше бременна в началото на 8-ия месец.

Общи условия

Активация на акаунт