За закаляването

  • 494
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 157
Мили мами,
моля ви да споделите опит какво правите за закаляване на бебчовците?

# 1
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами то сега е топло за закаляване, май. Пък и много зависи от възраста на бебето. Ние се родихме януари и го закалявах като го вадих на балкона също така и като го обличах постепенно с по малко дрехи, и смъквах температурата в стаята. След това го събличах голичак по малко. Първо се смъква само ританката после и бодито и така. Сега е топло и а от време на време го държа по малко чисто голичък без памперс, че чух, че не било хубаво за момчетата да са с памперс през лятото за да не се спарват, защото това можело да доведе до импотентност.  Thinking Незнам до колко е вярно, но така пишеше в една статия от някякъв лекър.

# 2
  • Мнения: 372
д-р. Спок пишеше за закаляването си спомням, ставаше въпрос за постепенно намаляване на температурата на водата за къпане, т.мар. водно закаляване, след това въздушно отново с постепенно излагане на детето на по ниска температура и така... самои дето не знам при тия жеги какво се прави.
Прочети Спок мисля, че в нета някъде има книгата написана, аз си я бях разпечатала от тук, ама като не си спомням .. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт