султанс оф дъ денс в София??

  • 1 225
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Здравейте мами от София.
Разбрах, че танцовата формация султанс оф дъ денс ще идват в София, но непога никъде да намеря инфо за точна дата и цена на билета. Ще се радвам, ако можете да ми помогнете и с телефон за резервация.
Благодаря

# 1
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Знаех, че има лорд ъф дъ денс, но за султанс не знаех.. newsm78 Какво изпълняват - някакви турски танци ли?

# 2
  • Мнения: 67
Може и да са лордовете, не съм сигурна. Важно е да са танцова формация. Има ли инфо

# 3
  • София
  • Мнения: 4 865
Има Lord of the Dance, които танцуват.
Има и Sultans of Swing, което е песен на Dire Straits - вероятно също става за танцуване.

Lord of the Dance ще има отново представления в България през юни, в Зала 1 на НДК. Билети има в билетния център на НДК и в Eventim.bg

# 4
  • Мнения: 67
Благодаря Янита!
Султанс оф дъ денс също има, но правят малко по-различни неща, не бях сигурна кои ще идват в България.

А някой ходил ли е да ги гледа пре предното им идване?

# 5
  • Мнения: 612
Одеве видях реклама, LORD OF THE DANCE  ще представят на  3-ти юни в зала 1 на НДК от 17.30ч. и 21.00ч. За цена на билет нямам информация.

# 6
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Лордовете ги гледах предният път, но без Майкъл Флетли! Страхотни са!Направо бях настръхнала от келтската музика, но билетчетата бяха скъпички!Сега не знам! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт