Моля за съвет? Първа Инвестиционна Банка кредит

  • 7 147
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Искам да тегля кредит от Първа инвестициона но имам изплащане кам Джет кредит дали ще ми отпуснат?Моля ако има някой запознат да ми отговори.

# 1
  • Мнения: 142
Искам да тегля кредит от Първа инвестициона но имам изплащане кам Джет кредит дали ще ми отпуснат?Моля ако има някой запознат да ми отговори.

Само от банката могат да ти отговорят. Ако можеш да докажеш достатъчен доход, защо не.

# 2
  • Мнения: 2 005
Зависи колко ти е кредита към Джет кредит. Ако изплащаш Порше, може и да ти дадат кредит, но само при заплата 10000 лв. Joy Предполагам, че това не е така, но със сигурност ще разбереш в банката, когато те проучат.  bouquet

# 3
  • Мнения: 378
Колко ще теглиш?

# 4
  • Мнения: 163
Благодаря ви за отговорите, Hug но от банката ми казаха,че щом съм в майчинство нямам право на кредит никоя банка не отпускала  щом си в майчинство абе все пак сме БЪЛГАРИЯ от кога майките нямат право на нищо незнам после искат раждаемост Sad

# 5
  • Мнения: 59
Точно от Първа Инвестиционна Банка, в момента, не е най- доброто решение.

# 6
  • Мнения: 163
вЯРНО ЛИ Е ТОВА КОЕТО ЧУХ ,ЧЕ БИЛА ПРЕД ФАЛИТ

# 7
  • Мнения: 17 546
Ама вие новини не гледате ли? newsm78

# 8
  • Мнения: 163
ПРЕДИ МАЛКО ГЛЕДАХ НОВИНИТЕ И РАЗБРАХ НЯМАМ МНОГО ВРЕМЕ ЗА ТЕЛЕВИЗИЯ

# 9
  • Мнения: 17 546
ПРЕДИ МАЛКО ГЛЕДАХ НОВИНИТЕ И РАЗБРАХ НЯМАМ МНОГО ВРЕМЕ ЗА ТЕЛЕВИЗИЯ
Значи въпроса вече не стои на дневен ред, що се отнася до тази банка! Grinning Peace

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 23:01 от Балу

# 10
# 11
Аз разбрах, че британският фонд, който е мажоритарен участник в ПИБ си е изтеглил капитала. Странното е че ПИБ е на 50% печалба миналата година и не ми е ясно кой глупак ще си изтегли парите при такава доходност, но от друга страна Англия и Ирландия са в криза, та кой знае.
И да е слух, в клоновете на ПИБ е тъпкано с народ, който тегли пари и разблокира депозити. Така че народа като се юрне, нищо чудно банката да фалира. А и знам, че Пиреос дебнат да я купят.

# 12
  • Мнения: 2 131
Нормално е при майчинство да не отпускат кредит. Защото този вид плащания са защитени /майчинството имам предвид/ и при евентуален проблем банката не може да ти запорира сметката и да си вземе парите. Знам, че е така, защото аз преди време имах проблем в качеството ми на поръчител.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 13
Искам да тегля кредит от Първа Инвестиционна Банка 5 хиляди лева незнам дали ще ми отпускате този кредит понеже нямам още 6 месеца от както съм започнал на работа имам за сега само 4 месеца работя като шивачка в ТПК марица благодаря  предварително...

# 14
  • Мнения: 539
Искам да тегля кредит от Първа Инвестиционна Банка 5 хиляди лева незнам дали ще ми отпускате този кредит понеже нямам още 6 месеца от както съм започнал на работа имам за сега само 4 месеца работя като шивачка в ТПК марица благодаря  предварително...
За тях не мога да кажа, но повечето други банки (ако искаш на лични мога да изброя няколко) искат документ за доходите ти само за три месеца назад. Така че - дерзай!
Да не забравя: осн. изискване е трудовият ти договор ти да е безсрочен.
Успех! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт