стачка или? и нас не ни подмина

  • 426
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 547

не знам какво се случва. но определено се нуждая от мнението ви.

значи дебеличкото бебе досега си хапваше /цокаше/ без никакво притеснение. само на кърма сме, кърмим се където ни свари гладът. досега си наддава по кило и малко на месец. ака 4-5-6 пъти на ден, но допреди 3-4 дни пишкаше повече - много тежаха напиканите памперси.
сега не ще гърда! извива се, върти се, захапва зърното само с устни и стиска, колкото сила има. очите ми изскачат, ама това е друга тема. през нощта вече не ще да суче, а и няма как да го събудя - спи като пън. обикновено се буди 5.30 - 6 и цока в просъница. после към 7.30 - 8 става и пак хапва. и дотам. оттам нататък не проявява никакви признаци на глад. хапе ме и се хили. върти се като шуга. или пък реве и пищи, всеки път е различно.

кърма имам колкото искате. а много ме е страх да не се обезводни. щото топличко стана времето. вода не давам. нищо друго не давам.

преди обожаваше да цока легнал, сега се върти като шиле.

какво е това? да се цедя и да давам ли? какво да правя?

а иначе е жизнен, играе си, говори на всичко, което му е пред очите. просто се нахранва за 2 мин или?

не знам. много се обърках вече  Crazy Crazy

# 1
  • Мнения: 455
Все едно ми описваш поведението на Павката от преди 3 месеца...Това си е класическа кърмаческа стачка според мен. Бебо ядеше добре само като е сънен. Издебвах го веднага като се събуди, докато не се е освестил още и тогавя ядеше. Другото, което пробвах и даде резултат е да сменя позата на кърмене. Оттогава кърмя само легнала. Не се отчайвай и се опитай да не се ядосваш...Аз издивявах понякога Embarassed Embarassed Embarassed При нас стачката продължи около 2-3 седмици......И се повтори след известно време отново....Беше малък кошмар, но всъшност само за мен, защото бебо си беше весел и не му пукаше, че не е ял. Успех Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 547


ми и аз издивях и това не е добре  Close рев, писъци.

някак се надявам чудо да стане и да не се налага да се изцеждам и да давам с лъжичка. дано пак да си заобича цицата  Mr. Green
иначе и аз смених позата. сега се кърмим легнали. ама не винаги успявам да го прилъжа - плюе и се дърпа.

сега го излъгах и го нахраних докато беше сънен. надявам се да се преборим бързо и пак да си заобича цицата. хваща си я с 2 ръце като чаша, много е смешен  Laughing

и благодаря за подкрепата и съвета  Wink

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Смърфиетки, ние не сме преживели до момента такова чудо като стачка и не мога кой знае колко да ти помогна, но искам да те успокоя, че както и кризите на растежа, така и стачките си имат добре страна - свършват Grinning
Дано при вас да е по-скоро! Стискам палци Praynig

# 4
  • Мнения: 7 837
Ние сме горе долу в същото положение от около 11 дни, но ве4е запо4ва да отшумява и понякога през деня се храни нормално.
Аз не успявам да изцедя достатъ4но коли4ество, затова гледах да му давам да су4е по-често, ако изобщо успявах да го накарам.
Наистина има край, затова бъди спокойна и не се изнервяй много. 

# 5
  • Мнения: 1 547


благодаря!!!! няма да се нервя много. но определено чувствата, които те обземат при такава случка са...и аз не знам...всички дяволи  Twisted Evil. много съм спокойна и кърменето определено ми доставя удоволствие, на него също, а сега...ме бута, блъска, пищи...знам, че не е лично  Mr. Green, ама след като е било такава идилия...

ще се справим, разбира се. хапнахме 2 пъти доста обилно в легнало положение  Laughing
че чак и ресто имаше - буааа, и сега е доволен и дебел  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт