Детето ми започна да заеква Помощ

  • 953
  • 3
  •   1
Отговори
 baby_neutral Много съм притеснена дъщеря ми е на 2 години и 7 месеца и от 2 седмици започна да заеква и то много. Мисля си че още е малка да я водя на логопед а не знам какво да предприема.Ходихме да и леят куршум но не помогна. Знам че има разни баби които баят специално за заекване но незнам къде да търся.
Ако някой знае нещо моля ви кажете ми че ще се побъркам вече не мога да я гледам как се мъчи когато иска да ми каже нещо Sad

# 1
  • Germany
  • Мнения: 7 880
Заведете детето на психолог! Имах колежка, която започна да заеква след голям емоционален стрес. След няколко месеца се оправи. Не си губете времето с баячки и тям подобни.

# 2
  • Мнения: X
Предлагам ти, бабите които баят да бъдат последната ви алтернатива, ако психолог или логопед немогат да помогнат. но дано да могат и да не разчитате на баби. В смисъл, вероятно всичко си има логично обяснение, дано по-скоро го намерите. Знам че по принцип се получава ако се изплаши от нещо детето, особено щом до сега е говорило нормално.

# 3
  • Мнения: 412
i nie zapochnahme da zaekvame ot mart mesez nasam;no sme s okolo godinka po golemi ot vas;pomaga ni psiholojka ot zentara po detska zerebralna paraliza ili pone taka mislj che se kazvashe mjstoto kadeto raboti;ako iskash koordinati mi pishi na lichni;uspeh!

Общи условия

Активация на акаунт