Тема само за нови Дюканки!

  • 5 694
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 085
Мисля да си споделяме тук който се навие да почва дюканството и е нов да си споделяме тук.В другата тема ''старите'' много гадно се държат с новите.Никой не е роден научен пък и не е обяснено толкова добре за да разбера всичко.Не мога да прочета всички теми защото са много пък и времето на компютъра ми е малко.Нови дюканки тук да се събираме.

# 1
  • Мнения: 487
Ще те изядат с парцалите за тази тема Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 085
Защо пък да няма и такава.Четях много по другите теми за Дюканството и много нападки има от старите Дюканки към новите.Защо пък новите да не си говорим тук?Ние не искаме нападки а да има подкрепа.Аз имам много въпроси и ме е страх да ги задам за да не бъда нападната #2gunfire #2gunfire

# 3
  • Мнения: 8 242
Нападки-нашматки.. Ама вие можете ли да четете изобщо??
Кой ви кара да четете ВСИЧКИ теми?
Всичко е събрано само в 10тина изречения точно в 1вия пост, който почти никой "нов" не си прави труда да прочете КАЧЕСТВЕНО.. и поне мъничко да запомни нещо от него..
Като за малоумни е написано ..
 smile3511

# 4
  • Мнения: 372
И аз бих се въздържала да питам в старата тема. Смятам да пробвам режима с 3 дни ударен поради това че ще свалям по- малко от 5 кг. Притеснявам дали няма да се чувставаме отпаднали, с ниско ръвно, поне на мен така ми става ако правя диета. Без въглехидрати се чувствам зле, без настроение, с ниско кръвно.
Бих искала да разбера как издържате, не е ли вредно за бъбреците само на белтъчини. Честно казано не ми се струва здравословно.

# 5
  • Мнения: 940
Innesse, наистина трябва да прочетеш книгата, за да си отговориш на тези здравословни въпроси. Там всичко е обяснено много, много добре.

Но тази тема е добра--само за въпроси. Обаче след като "новите" дюканки станат "стари", после какво????

Аз лично нямам нищо против да си задаваме въпроси и да търсим заедно отговорите.

Лично аз за мен си ги намерих почти всичките с четене.

Така, че Bunny87, бравос за темичката по принцип. Обаче наистина книгата е важна.

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 21:42 от dalka

# 6
  • Мнения: 8 242
Няма нови и стари.. Има мързеливи, които не им се чете или по-скоро не им се вниква в материята.. и чакат да им го изплюят на готово в момента, в който им хрумне нещо си  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 372
Duhi Puhi, не всички от нас сме толкова свободни, че да можем да четем винаги всичко. Освен това аз задавам въпрос, който колкото и да е поставян, винаги е актуален, а имено не ви ли прилошава. Освен това лекати твърдят че е съсипващо за бъбреци.
Моля да сте по- толерантни. Желая ти да станеш наистина фиданка, както претендираш ти не си мързелива и ще се постараеш. А ни е, които сме почти иделни явно нямаме кой знае какъв стимул, но все пак и ние ще се пробваме.

# 8
  • Мнения: 940
Innesse, на мен лично нищо ми няма. И как да е лошо за бъбреците, когато пиеш по 2 литра на ден течности?
Незнам, не съм лекат. Но Пиер Дюкан е диетолог....

# 9
  • Мнения: 8 242
Щом имаш здравословни проблеми - консултирай се с лекар.. Тук каквото и да кажем, не сме медицински лица и не можем да поемаме отговорност нали ..
А пъки ти едва ли би се доверила на сляпо..
Затова за прилошаването - при деинтоксикация е възможно и прилошаване, и главоболие.. Захарта пада.. Ако имаш проблеми с кръвното също може да ти е замаено.
Сама си прецени ползите и вредите..
Но точно този въпрос, не мисля, че е за форумски отговор  Peace

# 10
А, нова тема. Да ви питам момичета, нали може соев сос с пилето. Че много го обичам, а не смея да питам в старата тема. Чета когато мога от балкона, но не съм се престрашавала да пиша да не ме подхванат с тиганите.

# 11
  • Мнения: 372
Благодаря ви, хубво е човек да вярва в един режим, иначе няма мотивация, а мъчение. Проблемът ми не е здравословен. Просто мисленетео ми е деформирано, вярвам че най-полезна е жиивата храна- плодове и зеленчуци, риба , пиле и малко др. белтъчини. Много искам да успея да издържа този режим. Имам 2 кг за сваляне.
Пиете ли нещо против апетит , за да е по-леко въздържането?

# 12
  • Мнения: 454
Духиииии , какви ги вършиш в темата на новичките  Joy Я марш , докато не са те изгонили  hahaha Joy Joy

# 13
  • Мнения: 372
Четейки книгата се впечатлих че има вариант за десерт във Втора фаза. Това е мног добре.
А за парафина вместо зехтин , не знам как е, ще пробвам.

# 14
Ми един плод на ден едва ли ще е чак толкова зле. Ако не е много сладък... Не е много калории и няма да се отрази.

Общи условия

Активация на акаунт