за имунобор?

  • 23 875
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
мами кажете давали ли сте имунобор и вярно ли трябва да се дава 3м. и после 6м.почивка?мерси много на всички Hug

# 1
  • Мнения: 4 753
Предполагам, че питаш за имунобор кидс.... Ако е за профилактика се пие 3 месеца, но не се почива 6, а някъде към 10 дни и после пак 3 месеца.... Най-добре попитай лекарката си... Има значение възрастта на детето и т.н.  Peace

# 2
  • Мнения: 254
А защо точно имунобор????

# 3
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
ПОчивките са по-късни, но наистина питай педиатърката за схемата на даване

# 4
  • Мнения: 122
Сега давам имунобор кидс на моето дете. Лекарката ми каза един месец и го спирам.

# 5
  • Мнения: 148
Ние го пихме три месеца-октомври,ноември и декември,точно преди да почнат гриповете,не че ни спаси IllТова беше по-миналата зима,когато бяхме на 3 г.,тази зима пак през тези три месеца пихме Бронховаксон и много добре ни повлия,но може би си зависи от организма на детето. newsm78

# 6
  • Мнения: 4 753
Ние го пихме три месеца-октомври,ноември и декември,точно преди да почнат гриповете,не че ни спаси IllТова беше по-миналата зима,когато бяхме на 3 г.,тази зима пак през тези три месеца пихме Бронховаксон и много добре ни повлия,но може би си зависи от организма на детето. newsm78

Тези неща от грип не могат да ви спасят  Wink Те по скоро са за засилване на имунната система и за по-лесно преболедуване...  Peace

# 7
  • Мнения: 75
mersi na vsi4ki

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
Аз да ви споделя моя опит с Имуноборите и всичките барбалъочи на Борола!майка ми пи техният феминорм за менупауза!Уж облекчава симптомите и дрън-дрън!Нищо ефект нулев!А относно техните имунобори ,които са какви ли не Уро ,муро, биотик и т.н.,ако се зачетете внимателно в листовката едва ли не са някаква Панацея!Пила съм Уро Имунобор и нощо,добре че не се оставих с това ,лекаря даже ми се скара и ми изписа Ципрофлуксацин!А за кидс,не съм го пробвала,ама едва ли ще има такъв ефект,залагам на витамините!!!

# 9
  • Мнения: 386
Не съм убедена в неговите качества!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
На нас педиатърката ни каза да вземем Имунобор Бронхо и да го пием сега и през декември. После през Януари ще му направи пълна кръвна картина с диференциално броене и като види резултатите ще ни предпише тримесечен курс с някакъв имуномодулатор.
Кажете как го давате тоя Имунобор, че в аптеката аптекарката беше много притеснена как ще се дават тия капсули на малки деца и съвсем ме паникьоса и аз не го купих. В интернет листовка не намерих..... newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 2 430
До колкото знам,капсулите могат да се отварят.Така,че пробвай този вариант Peace

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
ами аз давам имунобор биотик, но той е за формиране на бактериите в стомаха. Доволна съм. Аз давам по половин капсула. Отварят се, когато е за по малка възраст и исипваш половината в сок, мляко или нещо друго.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 430
На мен цялата работа с Имуноборите ми изглежда малко фалшива.Това са все пак хранителни добавки.Не ми се рови в по-старите теми,но ако си направите труда ще видите,че хран.добавки не подлежат на никакъв контрол!

# 14
  • Мнения: 544
Синът ми и аз вече месец и половина пием Имунобор и не съм очарована. Той за този месец и половина е почти постоянно с хрема и кашлица, а аз ако се оправя за малко пак прихващам от него и така се въртят нещата - няма оправяне. Миналата зима нищо не му давах и оздравяваше по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт