Падане?

  • 2 816
  • 26
  •   1
Отговори
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Какво се следеше след като е паднало детето?
Малък след обяд падна от леглото - на дупе, леко се подпря на масата, даже не се и разплака.
Но все пак, ще съм благодарна ако ми кажете какви симптоми да следя.
Благодаря Hug

# 1
  • Мнения: 3 500
Кръв от ушите, главозамайване, успиване, повръщане - всичките са симптоми на мозъчно сътресение, но това, ако е паднал и си е ударил главата.

# 2
  • Мнения: 780
Дали повръща, дали се унася...Друго не се сещам.

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Благодаря за бързите отговори.
Преди малко повърна, но го бях слагала по корем точно преди това (на 5м е)

# 4
  • Мнения: 1 447
Кръв от ушите, главозамайване, успиване, повръщане - всичките са симптоми на мозъчно сътресение, но това, ако е паднал и си е ударил главата.
И аз знам,че това е при падане на глава.Мисля,че като е паднал по дупе нищо няма да му има

# 5
  • Мнения: 2 131
И аз мисля, че след като е паднал по дупе не е проблем. Стига да не си е чукнал главичката някъде  Grinning.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 758
Минало е вече доста време, явно сте добре.
Щом е детето е паднало по дупе, няма страшно. Още доста пъти ще пада по дупе Simple Smile По-страшно е ако си удари главата.
И моята Дияна на 5м падна от нашето легло и си удари челото. Но всичко мина без проблем.

# 7
  • Мнения: 2 005
И аз си мисля , че щом е паднал по дупе - нищо следва да му няма , но за напред пазете много главичката  Peace

# 8
  • Мнения: 9 973
честито сефте Mr. Green и нашето беше на 5м. Mr. Green

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
честито сефте Mr. Green и нашето беше на 5м. Mr. Green
hahaha Joy Joy Joyтова ме разсмя от сърце.
Да наистина, нямаме никакви от изброените симптоми.
Благодаря на всички Ви, че се отзовахте така светкавично Hug

# 10
  • Мнения: 2 448
Щом е по дупе, нищо му няма.
Нашето първо падане беше от спалнята , как така и не разбрах, не знаех, че може да се обръща и го оставих по средата и отидох в другата стая за 1-2 мин, докато му приготвя млякото и само дочух рев.Като отидох вече беше на земята.

# 11
  • Мнения: 674
Габи също падна за 1-ви път на 5 месеца. Явно тогава им е времето на повечето въртящи се бебоци! Joy
Тя се размина с червен нос. Confused

# 12
  • Мнения: 4 753
Кръв от ушите, главозамайване, успиване, повръщане - всичките са симптоми на мозъчно сътресение, но това, ако е паднал и си е ударил главата.

 Peace
Във вашия случай виж за синини по дупето...   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 1 524
Травмата е по скоро за майката и таткото, особенно щом е тупнало по дупе. Ние с мъжо щяхме да се побъркаме при първото падане на девойката, май около шестия месец беше.  newsm78

При второто падане бях сама - ревах сигурно час след като малката вече беше заспала - травмиращо преживяване.

# 14
  • Мнения: 3 804
щом не е ударена главата и не е плакъл-няма страшно,голямата беше такава дивотия-ве4но беше синя

Общи условия

Активация на акаунт