Червени вдлъбнати пъпчици???

  • 615
  • 4
  •   1
Отговори
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Здравейте мами искам да ви попитам дали някои е имал като моя проблем и как го е решил. От близо половин година ми се появиха в края на бузките под скулите малки червени ситни пъпчици, които са вдлъбнати на вътре. Ходих на дерматолог ... сумати и мазила ми изписа, антибиотици и никакъв резултат. Страх ме е да не ми останат като белязи  Sad. Ако някои се е отървал от такова чудо ще се радвам да сподели мнение. И си мисля за химичен пилинг дали няма да се махнат с него. Ако някои си е правил да сподели ще се радвам.

# 1
  • Мнения: 288
Здравейте мами искам да ви попитам дали някои е имал като моя проблем и как го е решил. От близо половин година ми се появиха в края на бузките под скулите малки червени ситни пъпчици, които са вдлъбнати на вътре. Ходих на дерматолог ... сумати и мазила ми изписа, антибиотици и никакъв резултат. Страх ме е да не ми останат като белязи  Sad. Ако някои се е отървал от такова чудо ще се радвам да сподели мнение. И си мисля за химичен пилинг дали няма да се махнат с него. Ако някои си е правил да сподели ще се радвам.

Ако е това, което си мисля и съм виждала - трудно е за лечение. Малко съм объркана, точно как изглежда, но мисля, че правилно си го представям - ключова дума "вдлъбнати".
Има някои такива "обриви" на вирусна основа. Не знам какво е точно твоето, но имах приятелка, която постоянно беше с обрив на лицето. Смени много доктори, докато попадна на един, който й предписа някакво лекарство, от което позачезнаха почти, но след това пак имаше малко. Мисля си, че при нея е на вирусна основа, което естествено не значи, че твоето е такова. По-добре смени дерматолога. 
Моите, които имам не са навътре. Пак са много мънички и са на скулите, но са изпъкнали навън и много дребнички - толкова, че изглеждат като червени петна, а не пъпки. Мисля, че моето е алергия към козметичен продукт или храни, понеже сега се успокоиха и почти изчезнаха, откакто си спазвам диета, откакто почнах редовно да се мажа с мед и откакто й дадох време да диша (спрях да й слагам гримове за известно време).  Peace

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 16:02 от Cantrell_NY

# 2
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Цитат на: Cantrell_NY
Ако е това, което си мисля и съм виждала - трудно е за лечение. Малко съм объркана, точно как изглежда, но мисля, че правилно си го представям - ключова дума "вдлъбнати".
Има някои такива "обриви" на вирусна основа. Не знам какво е точно твоето, но имах приятелка, която постоянно беше с обрив на лицето. Смени много доктори, докато попадна на един, който й предписа някакво лекарство, от което позачезнаха почти, но след това пак имаше малко. Мисля си, че при нея е на вирусна основа, което естествено не значи, че твоето е такова. По-добре смени дерматолога. 
Моите, които имам не са навътре. Пак са много мънички и са на скулите, но са изпъкнали навън и много дребнички - толкова, че изглеждат като червени петна, а не пъпки. Мисля, че моето е алергия към козметичен продукт или храни, понеже сега се успокоиха и почти изчезнаха, откакто си спазвам диета, откакто почнах редовно да се мажа с мед и откакто й дадох време да диша (спрях да й слагам гримове за известно време).   
Мерси за бързия отговор Cantrell_NY   bouquet  леко са вдлъбнати представлява така- всяка малка поричка е червена и е вдлъбнала на вътре. Дерматоложката дето ходих при нея също ми каза че трудно се лекува  Sad . Можеш ли да ми препоръчаш добър дерматолог щом твоята приятелка е ходила при доста. Много искам да се махнат тези пъпчици страх ме е да не станат повече

# 3
  • Мнения: 288
За съжаление не мога, понеже не поддържаме връзка вече с нея, а аз самата смятам да отида лятото, че искам да подобря още повече състоянието на кожата, но ще те излъжа, ако кажа, че имам някое име в предвид - нямам Sad . То, те първа и аз ще търся, за да я подобря като цяло.
Ако някой друг, тук, знае, за да ти каже някой дерматолог, ще е много добре. Съжалявам, че не мога да помогна тук  Sad . Все пак бих ти казала да не се притесняваш, дали ще се разпространят, понеже най-вероятно няма да стане (не че гарантирам - не мога), защото досега да са се разпространили или ако стане - няма да е толкова бързо, си мисля. Съветвам те да не ги човъркаш, да не ги търкаш (много) и прочие.   bouquet

# 4
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
  bouquet  bouquet  bouquet благодаря ти за отговорите ще продължавам борбата

Общи условия

Активация на акаунт