въпрос към Майките живеещи в Австрия

  • 920
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 389
Майчета, моят съпруг ще ходи до Залцбург и аз го товаря със задачата да намери лятна количка от там, моля ви кажете ми къде да търси и какви марки и моделчета имате там? Ще съм ви много благодарна ако ни насочите!

# 1
  • Мнения: 580
butterfly, zа сЪжаление не мога да отговоря на вЪпроса ти  Confused Има една майка в Залсцбург, но тя е с големи деца а и не zнам дало оЩе чете тук. Пробва ли в темата да питаШ?

# 2
  • София
  • Мнения: 389
да, и там попитах, но все още нямам отговор. Нищо де, явно ще трябва съпругът ми да пообиколи и дано се ориентира.

# 3
  • Мнения: 945
butterfly*, zащо искаш количката ти да е от Австрия? Първо цените са поне 2 пъти по високи от теzи в България, второ едва ли качеството е по добро и трето какво ще стане с гаранцията, ако недай си боже нещо на количката и се счупи?

По темата ти, съжалявам, не мога да ти помогна, не живея в Залцбург, но никога не съм могла да раzбера хората, които непременно държат нещо да им е от "чужбината", при положение, че могат да си го купят в пъти по евтино от БГ.

# 4
  • Мнения: 413
Не мисля, че в БГ са по евтини
Моята е Чико 3 в 1 зимна, лятна, столче за кола и всякакви приставки, чадър,....и т.п. и струва 480 евро, а като имаше промоция беше 430 евро. А в БГ струва над 1300 лева
 Съпругът ти трябва да обиколи големите магазини като KIKA, ToysЯus...където има Шопингцентър в Залцбург.
 Например, днес получих рекламата на ToysЯus - има лятна количка на  Hauck за 59,99 евро, и на  Bruni Buggy за 49,98, а столчетата за кола за пак около 50-70 евро. /мога и снимка на рекламата да пратя/

# 5
  • Мнения: 6 390
http://www.toysrus.at/
http://www.kika.at
да дам на майката сайтовете който е посочила Клементина

# 6
  • София
  • Мнения: 389
[b]Clementina  , 
 Eli_cz ,

много, много ви благодаря!!! Точно от това имах нужда, насочихте ме и съм ви задължена!!!!!!!![/b]

# 7
  • Мнения: 413
Сега погледнах в нета, в Залцбург няма филиал на Тоусрус - пробвайте в магазините на Möbel Ludwig, XXXLutz, i KIKA - там има детски отдели  и голямо разнообразие на колички и обзавеждане за стаи, дрехи по-малко. Бебешки дрехи се намират в Н&М и С&А
успех в пазаренето   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт