Препоръчайте педиатър в Младост 3

  • 7 824
  • 21
  •   2
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,  мили мами,

Моля да ми препоръчате добър педиатър в Младост 3.
Ние чакаме бебе към края на май и дотогава трябва да сме избрали.
Споделете от личния си опит кои са добри, а кои не са...
Благодаря 

# 1
  • Мнения: 7 263
Бих ти препоръчала д-р Валентина Ранева - страхотна е, изключително добър диагностик, много добре предразполага децата, обича ги! Но доклокото чух май вече не приема нови пациенти.
Попадала съм при д-р Стефка Пеева, когато е отсъствала нашата лекарка - също ми допадна, за д-р Азади също съм чувала добри отзиви и тя е от старата школа.
А ако прецениш, че Младост 1 не ти е далеч там бих ти препоръчала д-р Мая Стефанова.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят син е при Д-р Вашева, в 25-та поликлиника.
Много съм доволна от нея.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 585
И аз съм записала сина си при д-р Вашева. Доволна съм като цяло. Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 168
Дано не прозвучи с лош тон,НО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ПРИ ВАШЕВА!
Не мога и не искам да твърдя на 100%, но тя осакати детето ми за цял живот....

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Дано не прозвучи с лош тон,НО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ПРИ ВАШЕВА!
Не мога и не искам да твърдя на 100%, но тя осакати детето ми за цял живот....
Би ли разказала по - подробно, моля те! Тази информация е важна за всички нас, чиито деца са при Вашева.

# 6
  • Мнения: 1 531
Дано не прозвучи с лош тон,НО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ПРИ ВАШЕВА!
Не мога и не искам да твърдя на 100%, но тя осакати детето ми за цял живот....
Би ли разказала по - подробно, моля те! Тази информация е важна за всички нас, чиито деца са при Вашева.
да - не бях чела лошо за нея досега   Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 854
Освен изброените, знае ли някой и частни практики на добри педиатри в Мл.3?Евентуално тарифа, Интернет страница или тел.за контакт.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 214
Дано не прозвучи с лош тон,НО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ПРИ ВАШЕВА!
Не мога и не искам да твърдя на 100%, но тя осакати детето ми за цял живот....
Би ли разказала по - подробно, моля те! Тази информация е важна за всички нас, чиито деца са при Вашева.

Аз съм при Вашева и също не съм доволна - само повтаря: "Това е вирус" и да пие детето чай и изписва скъпи антибиотици. А какъв точно вирус? Ами ако е бактерия?
Никога не е пускала изследвания, освен едни задължителни.
Миналото лято въобще не позна ентеровирусите и то на два пъти.
Покрай цялата и некомпетентност аз съм станала половин доктор вече.
Добре, че детето ми е от сравнително здравите.
И като се замисля - идва юни, та може да се наканя да я сменя.

# 9
Моля,моля само не при д-р Стефка Пеева, мой познат беше при нея миналата година при жлъчна криза, тя му предписала хапчета за гърло и температура.Ако това е лекар - евала и кажи.

# 10
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Педиатърката на моята дъщеря е Маргарита Азади от 25 ДКЦ. Препоръчаха ми я няколко мои познати, на които децата им ходят при нея от години. Много съм доволна. Правила е обстойни прегледи на малката като беше бебе, в час е с ваксинации, нови храни, абе всичко. Най-важното за мен е, че тя не е любител на антибиотиците и много рядко изписва. Малката е на 2г 6 м и само един път и е предписала антибиотик и то се презастрахова, защото беше преди нова година и и казах, че ще сме в провинцията една седмица. Отговорът и беше, ако до три-четири дена не се оправи, вземи и антибиотика, но ако има лекар наблизо посъветствай се преди това с него. Ако не-действай!

# 11
  • Мнения: 4 053
още един глас за д-р Азади  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 38 214
Пак за Вашева - едно направление не ми е дала до сега.
В началото на септември я помолих за УНГ, защото на Габи и тече кръв от носа, тя ми вика - ела октомври!
Кажете с кого да я сменям Декември, че вече ми писна! #Cussing out

# 13
  • Мнения: 3
Здравейте, мами!

Преди да се преместим във Варна бяхме при д-р Ячева от 25 поликлиника в Младост 3. Много съм доволна - много е внимателна, винаги си вдига телефона. Искренне ви я препоръчвам!   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 985
Ние сме при Катя Иванова. Доволна съм като цяло.

Общи условия

Активация на акаунт